Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Świerszcz (sierpień)

2016 rok nie będzie zbyt łaskawy dla osób urodzonych w znaku Świerszcza. Co ci przyniesie ten nowy rok? Przeczytaj swój horoskop!

fot. Fotolia

Charakter Świerszcza

Dla kobiet Świerszczy świat zdaje się być nieustającym torem przeszkód. Wrodzona nieśmiałość kobiet spod znaku Świerszcza nie pozwala im na zdobywanie świata, mimo że pragnęłyby one tego bardzo. Są ambitne, wrażliwe i delikatne, bardzo łatwo je zranić. Każda porażka jest dla nich wielką katastrofą, po której zanurzają się w otchłani rozpaczy. Świerszcze otoczone są zwykle przez grono zaufanych przyjaciół, na których mogą zawsze polegać.

Fakt, że nie są z natury flirciarami wcale nie znaczy, że nie mają rzeszy wielbicieli. Wręcz przeciwnie, tylko że nie zawsze ich zauważają. Wadą Świerszczy jest to, że bardzo szybko oceniają ludzi, czasami zbyt szybko.

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na 2016 rok dla Świerszczy

2016 rok nie będzie łaskawy dla osób spod znaku Świerszcza. Nie oszczędzi im zmartwień i kłopotów, zwłaszcza, jeśli chodzi o najbliższych. Warto zatem, żeby skupiły się na rodzinie i to jej poświęcały najwięcej czasu, a karierę i własne priorytety odłożyły na później.

Warto, żeby osoby spod znaku Świerszcza zadbały o swoje zdrowie przede wszystkim w drugiej połowie roku. Może to najwyższy czas, żeby przestawić się na zdrowy styl życia?

W miłości będzie spokojny okres. Jeśli zodiakalne Świerszcze są w związkach, na pewno nie zaznają skrajnych emocji - nie będzie ani bardzo namiętnie ani bardzo nerwowo. Natomiast samotne Świerszcze czekają dwie ciekawe znajomości, jednak nie przerodzą się one w nic poważnego, ale pozwolą na miłe spędzenie czasu.

Polecamy: Horoskop urodzinowy - Sierpień

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Moja Anka jest zodiakalnym Świerszczem i nie pozwolę na to żeby horoskop się sprawdził i w naszym małżeństwie było nijak