Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Pająk (październik)

Dla osób urodzonych w znaku Pająka 2016 będzie rokiem wzlotów i upadków. Poznaj szczegółowo swój horoskop wenezuelski!
/ 12.11.2015 14:51

fot. Fotolia

Charakter Pająków

  • 1-15 października – Pająk osiadły
  • 16-31 października – Pająk wędrowny

Pająki są wojowniczkami, które mają jasno określone cele w życiu. Seksapil Pająków jest jak pajęcza siec, w którą trudno jest nie wpaść. Kobiety te przepadają za mężczyznami pewnymi siebie i ambitnymi, pełnymi energii. Prawnik czy biznesmen – to kandydat na partnera dla Pająka. Pozostali raczej nie mają u nich większych szans, gdyż Pająki marzą o sławie, wygodnym życiu i willi z basenem. Życie u boku artysty nie jest ich życiowym marzeniem.

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na 2016 rok dla Pająków

W 2016 roku osoby spod znaku Pająka nie będą do końca przekonane czy wywracać swój świat do góry nogami. Powinny jednak pamiętać, że takie drastyczne zmiany czasem wychodzą na dobre i nie wolno pozwalać, żeby strach nie pozwalał ruszyć nam z miejsca.

Pająki, które są w stałych związkach zauważą, że ich partnerzy stają się coraz bardziej obojętni. Może być to spowodowane nudą w związku, której nie można ignorować. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i przygotować kilka niespodzianek w postaci zorganizowania romantycznej kolacji, wyjazdu na weekend albo wyjścia na kręgle.

W pracy zodiakalne Pająki osiągną kilka sukcesów, które będą się przeplatać z drobnymi niepowodzeniami. Dobrze jest uważać na niektórych współpracowników, zwłaszcza tych spod znaku Świerszcza i Moskita.

Polecamy:  Horoskop urodzinowy - Październik

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.11.2015 18:52
Horoskop wenezuelski? Pająk? A cóż to takiego i skąd to się wzięło?????? Pierwsze słyszę...