Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Mrówka (grudzień)

2016 będzie dla zodiakalnych Mrówek rokiem pełnym niespodzianek. Przeczytaj horoskop wenezuelski dla osób urodzonych w grudniu w znaku Mrówki!
/ 13.11.2015 14:52

fot. Fotolia

Charakter Mrówek

  • 1-20 grudnia – Mrówka robotnica
  • 21-30 grudnia – Termit
  • 31 grudnia – Mrówka żołnierz

Mrówki wydają się być nieprzystępne, ale to tylko pozór. W rzeczywistości te emocjonalne i namiętne kobiety pragną głęboko prawdziwego związku, ale są zbyt mało pewne siebie, by otwarcie wyrażać swoje uczucia. Mrówkom trudno jest zbudować związek, ponieważ są niezwykle nieufne. Ale, gdy już się zakochają, to na zabój!

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Termity, z kolei, są niezwykle rodzinne. Ich marzeniem jest domek z gromadką dzieci i psów.

Mrówki żołnierze to kobiety fatalne, których życiem jest romansowanie i ciągłe flirtowanie. To wulkany, które bardzo trudno utemperować!

Horoskop wenezuelski na 2016 rok dla Mrówek

2016 będzie dla Mrówek bardzo pracowitym okresem, zwłaszcza jego druga połowa. Mimo że niekiedy będą  miały już dosyć, nie powinny rezygnować ze wszystkiego, co dotychczas osiągnęły. Ten ciężki okres jest przejściowy. Później będzie już z górki. A ich pracę ktoś zauważy i doceni. Mogą liczyć na podwyżkę lub premię.

Samotne Mrówki w 2016 roku skończą z życiem w pojedynkę. Czeka na nie miła niespodzianka. a ich horyzoncie pojawi się ktoś wyjątkowy. Będzie to dłuższy związek, który może się nawet zakończyć na ślubnym kobiercu.

W 2016 roku zodiakalne Mrówki powinny uważać na swoje zdrowie, ponieważ zwykłe przeziębienie, które pojawi się mniej więcej w połowie roku, może rozwinąć się w coś poważniejszego.

Polecamy: Horoskop urodzinowy - grudzień

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/13.11.2015 16:00
Jestem zodiakalną Mrówką zgodnie z horoskopem wenezuelskim. A dokładnie termitem hehe