Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Chrabąszcz (maj)

Horoskop wenezuelski na 2016 rok dla Chrabąszczy zapowiada się bardzo ciekawie. Poznaj jego treść!
/ 31.10.2012 15:02

fot. Fotolia

Charakter Chrabąszcza

  • 1-20 maja – Chrabąszcz
  • 21-31 maja – Skarabeusz

Kobiety Chrabąszcze są pełne sprzeczności. Z jednej strony uwielbiają spokój i bezpieczeństwo w związku, ale z drugiej same ciągle snują intrygi. Nie ufają nigdy do końca swoim partnerom i może właśnie dlatego, raz na jakiś czas, muszą przetestować siłę uczucia partnera. Stąd też tak trudno jest im zbudować trwały związek, w końcu nie każdy mężczyzna ma silne nerwy i jest gotowy do takich poświęceń.

Z kolei Skarabeusze słyną ze swojej niepowtarzalnej urody, którą kuszą i usidlają mężczyzn. Nie ma dla nich tajemnic w dziedzinie flirtowania. Wiedzą co i kiedy należy powiedzieć, by zniewolić mężczyznę.

Polecamy: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop dla Chrabąszcza na 2016 rok

Chrabąszcze mają w 2016 roku szansę na znalezienie prawdziwej miłości na całe życie. Druga połowa znajdzie się, kiedy Chrabąszcz będzie się tego najmniej spodziewał. Początkowo może się nawet nie podejrzewać, że kolega, który niczym nie wyróżnia się z tłumu, może zawładnąć sercem kobiety urodzonej w znaku Chrabąszcza.

2016 rok nie będzie najlepszym okresem na zmianę pracy, dlatego, jeśli Chrabąszcze nie mają dużych powodów, żeby z niej zrezygnować, niech poczekają z decyzją do kolejnego roku albo przynajmniej do końca roku 2016.

Zdrowie może przysporzyć Chrabąszczom sporo kłopotów, zwłaszcza w pierwszej połowie roku. Nie warto zatem zaniedbywać pierwszych oznak chorób i nie przekładać ważnych badań na później.

Zobacz także: Horoskop urodzinowy - Maj

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/09.01.2016 20:09
Eee tam co to za horoskop, mam szansę na to, na tamto, tak to i ja mogę pisać, dwie znajome wróżki / już nie żyją / jak rozłożyły karty i co powiedziały to było na 100 proc, ale teraz już takich nie ma
/06.11.2015 14:48
Jestem z pierwszego maja tak więc jakoś na pograniczu dwóch zanków? Chrabąszczem jestem pewnie tylko w połowie? Jak myślicie?