Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Ważka (marzec)

Horoskop wenezuelski na rok 2016 zapowiada w życiu Ważek wiele zmian. Jakich?
/ 06.11.2015 10:58

fot. Fotolia

Charakter Ważek

  • 1-26 marca – Ważka łąkowa
  • 27-29 marca – Ważka żagnica
  • 30-31 marca – Ważka jętka

Ważki są silne i niezwykle pewne siebie, te kobiety nie szukają w życiu opiekuna, ale partnera równego sobie. Nie potrzebują udawać biednych i zagubionych, by zdobywać męskie serca. Kierują się swoim wewnętrznym głosem, dzięki któremu są w stanie dopiąć każdego celu. W związku z Ważką nie ma miejsca na uległość i nudę. Te kobiety uwielbiają być wodzami, gdziekolwiek się pojawią – w domu czy na przyjęciu.

Ale inni zwykle tylko im to ułatwiają, gdyż bije od nich specyficzna siła, dająca innym poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie dobrze. Ważki żyją zgodnie z zasadą: żyj szybko, umieraj młodo! W ich słowniku nie ma słowa ‘kompromis’. Dla nich dzień bez flirtowania czy imprezy ze znajomymi, jest dniem straconym.

Polecamy: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na rok 2016 - Ważka

Czego będą dotyczyć zapowiadające się zmiany w 2016 roku? Ważki czeka daleka podróż albo przeprowadzka, które w dużym stopniu wpłyną na ich dotychczasowe życie.

W pracy również będzie się dużo działo. Jeśli Ważki od dawna czują, że się rozleniwiły, niech nie będą zaskoczone, jak szef je zwolni. Jednak nie musi to być dla nich niekorzystne. Nowa praca okaże się zmianą na lepsze.

Jedyne, co pozostanie bez zmian, to sprawy uczuciowe. Ważki, które od dawna są w związku, to w nim pozostaną. Jeśli natomiast nie mają towarzysza życia, jest mała szansa, że znajdą go w 2016 roku.

Zobacz także: Horoskop urodzinowy - Marzec

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/06.11.2015 14:24
według horoskopu wenezuelskiego jestem ważką i faktycznie jestem pewna siebie i zawsze walczę o swoje! :D
/11.01.2013 10:42
To chyba nie pasuje do mnie.