Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Motyl (luty)

Horoskop wenezuelski na 2016 zapowiada się dla Motyli bardzo pracowicie. O co dokładnie chodzi?
Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Motyl (luty) fot. Fotolia

fot. Fotolia

Charakter Motyli

Kobiety Motyle są uosobieniami femme fatale – pełne seksapilu, namiętne i przyciągające powszechną uwagę mężczyzn. Nie ma chyba na świecie mężczyzny, który byłby w stanie oprzeć się jej urokowi. Motyle są namiętne i kochające, ale i również zmienne i niestałe. Kochają namiętnie, ale zwykle krótko. Rzadko się zdarza, by Pani Motyl na dłużej zatrzymała się przy jednym partnerze. Pozostaje mu ona wierna na lata, ale już tylko jako przyjaciółka, a nie kochanka.

Polecamy: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na rok 2016 - Motyl

Koniec z leniwymi wieczorami. 2016 rok zapowiada się dla Motyli bardzo pracowicie. Nie zabraknie łez i nieprzespanych nocy. Może się to wiązać z pracą, ale niekoniecznie. Jest szansa, że w życiu Motyli pojawi się mała istotka, która wyrwie je z marazmu. Dziecko uświadomi Moskitom, że nie doceniały tego wolnego czasu, jaki miały i tych nocy, które można było w całości przespać.

W miłości nie zabraknie kilku drobnych sprzeczek, ale nie wpłyną one na związek Motyla. Uzyska on w tym roku duże wsparcie od swojego partnera, co uświadomi mu, że jest ktoś, na kogo zawsze może liczyć.

Zdrowie może nie dopisywać Motylom w pierwszej połowie 2016 roku. Później wszystko zacznie wracać do normy.

Zobacz także: Horoskop urodzinowy - Luty

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)