Horoskop wenezuelski na rok 2016 – Mucha (kwiecień)

Horoskop wenezuelski na 2016 rok będzie dla Much wyjątkowo szczęśliwym. Sprawdź, co będzie tego powodem.
/ 31.10.2012 15:00

fot. Fotolia

Charakter Muchy

  • 1-26 kwietnia – Mucha dębowa
  • 27-30 kwietnia – Mucha błękitna

Kobiety Muchy są jak modliszki, uparte i twarde. Nie cofną się przed niczym, żeby zdobyć serce upatrzonej ofiary. Jednak rzadko zakochują się na zabój, zwykle pozostawiają sobie uchyloną furtkę, by w odpowiednim momencie wycofać się po kryjomu.

Muchy ciągle szukają idealnego mężczyzny, najlepiej bogatego, ambitnego i pewnego siebie oraz lubiącego eksperymentować za drzwiami sypialni. Wiele kobiet Much jest samotnych, gdyż wolą one niezależność od bycia w związku bez przyszłości. Nie sprawia im większego problemu odłożenie planów małżeńskich na dalszy plan, gdyż, mimo że na pierwszy rzut oka mogą wydawać się wyrafinowane i bezuczuciowe, to w głębi duszy czekają na tego jedynego rycerza w srebrnej zbroi.

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na rok 2016 - Mucha

Jeśli w 2016 roku Muchy odważą się postawić wszystko na jedną kartę, z pewnością osiągną sukces. Będą mogły zajmować się tym, o czym zawsze marzyły. Zaczną się rozwijać i spełniać swoje marzenia, dzięki czemu będą promieniować radością i energią.

Ze zdrowiem będzie coraz lepiej. Dobre samopoczucie sprawi, że organizm Much nie pozwoli się zaatakować żadnym wirusom.

Tylko w miłości może się nie układać do końca tak, jak Muchy sobie to wymarzyły. Nie będą jednak bardzo się tym przejmować, bo będą zajęte swoimi pasjami i marzeniami, które zaczną się spełniać.

Polecamy: Horoskop urodzinowy - Kwiecień

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)