Życzenia urodzinowe dla koleżanki: oryginalne, proste, śmieszne lub krótkie. Życz koleżance więcej niż „sto lat” na urodziny

życzenia urodzinowe dla koleżanki fot. Adobe Stock, Studio Romantic
Życzenia urodzinowe dla koleżanki wywołają ogromny uśmiech na jej twarzy. Powiedz je osobiście lub napisz na pięknej kartce urodzinowej. Mamy wersje oryginalnych życzeń urodzinowych dla koleżanki, życzenia śmieszne, lub coś krótkiego i prostego. Dobierz tekst życzeń urodzinowych dla znajomej, który najbardziej jej się spodoba.
Redaktorki Polki.pl / 30.08.2023 10:45
życzenia urodzinowe dla koleżanki fot. Adobe Stock, Studio Romantic

Tekst życzeń urodzinowych dla koleżanki zostaw nam, ty zajmij się ich przepisaniem na urodzinową kartkę lub przekaż je osobiście w formie ustnej. Życzenia urodzinowe dla koleżanki mogą być oryginalne, proste lub po prostu śmieszne. Każdą z tych wersji znajdziesz w poniższych propozycjach.

Składając życzenia urodzinowe dla koleżanki możesz sobie pozwolić na więcej, niż podczas składania życzeń urodzinowych dla mamy czy życzeń dla szefa.

Nie bój się więc użyć do tego zabawnej rymowanki! Życzenia urodzinowe dla koleżanki mogą być nawet lekko uszczypliwe, jeśli wiesz, że to ją rozśmieszy. Zobacz nasze najlepsze propozycje!

Spis treści:

  1. Oryginalne życzenia urodzinowe dla koleżanki
  2. Śmieszne życzenia urodzinowe dla koleżanki
  3. Proste i krótkie życzenia urodzinowe dla koleżanki

Oryginalne życzenia urodzinowe dla koleżanki

Złóż oryginalne życzenia urodzinowe dla koleżanki, by pokazać, że faktycznie wysiliłaś się, by życzyć jej czegoś więcej, niż tylko "wszystkiego najlepszego" na urodziny. W oryginalnych życzeniach urodzinowych możesz odnieść się do zainteresowań i pasji koleżanki (np. życzyć jej dalekich podróży, najlepszych imprez lub samych sukcesów w nauce języka), nadchodzących wydarzeń (np. zapewnić o powodzeniu przy przeprowadzce) lub innych skrytych marzeń solenizantki (np. upewnić w tym, że odnajdzie cudowna miłość). Pokażesz w ten sposób, że zwracasz uwagę na to, o czym rozmawiacie i traktujesz ją jako bliską osobę. Oryginalne życzenia urodzinowe to też dobra okazja, by powiedzieć koleżance, za co ją cenisz.

***

W Dniu Twych Urodzin,
moja kochana życzę Ci
pięknych chwil już od rana,
lekkich wieczorów i upojnych nocy,
niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy.

***

W dniu tak uroczystym i wspaniałym,
życzę Ci sercem całym,
dużo zdrowia, stu lat życia
tysiąc litrów do wypicia...

***

Niech ten nowy rok życia będzie dla Ciebie pełen przygód, radości i spełnienia marzeń. Każdy dzień traktuj jak nową stronę w zeszycie: gotową do zapisania wspaniałych historii. Sto lat, Moja Droga!

***

Kochana! Czy mogę sobie wyobrazić życie bez Ciebie? Nie do pomyślenia! Jesteś dla mnie niezastąpiona. Życzę Ci, aby ten rok przyniósł Ci wszystko, czego pragniesz i jeszcze więcej. Sto lat pełnych zdrowia i szczęścia!

***

Koleżanko, w dniu Twoich urodzin, zamiast coś Ci życzyć, chciałabym podziękować Ci za wszystkie chwile śmiechu, wsparcia i przyjaźni, które nam dajesz. Jesteś niesamowita! Zasługujesz tylko na najlepsze rzeczy w życiu. Niech ten rok przyniesie Ci wiele sukcesów zawodowych i osobistych. Spełniaj marzenia! Nie zapominaj, że jesteś nie tylko o rok starsza, ale także o rok mądrzejsza (i tak samo piękna). Sto lat, moja kochana!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla koleżanki

Śmieszne i zabawne życzenia urodzinowe dla koleżanki mają jeden cel: wywołać uśmiech na twarzy solenizantki. Sprawdzą się w tym celu nasze kreatywne wierszyki lub krótkie, śmieszne teksty na urodziny, idealne na wesołego urodzinowego SMS-a dla koleżanki:

***

Ile płatków ma stokrotka,
ile jabłek ma szarlotka,
ile kurek jest w kurniku,
ile ząbków jest w grzebyku,
tyle słońca bez cienia goryczy,
ktoś, kto pamięta serdecznie Ci życzy!
Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
piwa, wódki i miłości.
Miłych dni ciekawych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.

***

Dziś Twojego święta pora,
już od rana wielki ruch.
Stań przed lustrem, wciągnij brzuch!
Jeśli nie chcesz się stresować,
Musisz ostro zabalować!

***

Z okazji Twoich urodzin muszę Ci przypomnieć, że wiek to tylko liczba. Jesteś wciąż tak młoda i piękna, że powinnam wysłać Cię na jakieś badania, aby poznać Twój sekret wiecznej młodości! Sto lat!

***

Skąd wiedzieć, że jesteś już stara? Kiedy świeczki na torcie kosztują więcej, niż sam tort! Ale nie martw się, są Twoje urodziny, więc możemy podzielić się kosztami! Wesołych urodzin!

***

Sto lat Droga Koleżanko! Nie martw się tym, że jesteś o rok starsza. Pomyśl dziś o tym, ile nowych dowcipów wymyśliłaś przez ten rok i ile razy bolały nas ze śmiechu brzuchy. Świętuj z uśmiechem na ustach i nie bój się zmarszczek mimicznych!

Proste i krótkie życzenia urodzinowe dla koleżanki

Jeśli nie chcesz wysyłać długiego wierszyka i chcesz zmieścić życzenia urodzinowe dla koleżanki w krótkim SMS-ie lub wiadomości na Facebooku, koniecznie skorzystaj z naszych prostych i krótkich propozycji urodzinowych życzeń. Koleżanka będzie ci wdzięczna, że życzysz jej czegoś innego niż proste "sto lat".

***

Dużo szczęścia i słodyczy w dniu urodzin Tobie życzę,
zdrowia, szczęścia, pomyślności i przyjemnych przyjemności!

***

Ile jest w drabinie szczebli?
Ile złodzieje nakradli mebli?
Ile jest ludzi w Afryce?
Tyle szczęścia ja Tobie życzę!

***

W urodziny Twoje
życzę ci serce moje
miłości i kochania,
aż do zwariowania!

***

Z okazji urodzin życzę Ci wiele uśmiechu, spełnienia marzeń i samych niezapomnianych chwil!

***

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech ten dzień będzie równie piękny i wyjątkowy jak Ty - nasza solenizantka.

***

Moja Droga, życzymy Ci wspaniałych urodzin i jeszcze wspanialszego nadchodzącego roku! Niech to będzie czas pełen sukcesów i radości. Sto lat w zdrowiu i szczęściu!

***

A kto ma dziś urodziny? Ty!! Moja piękna, uzdolniona i najlepsza koleżanka. Wszystkiego, co najlepsze! Zasługujesz na to i dobrze o tym wiesz.

Treść artykułu została pierwotnie opublikowana 12.08.2016 r.

Czytaj także:
Romantyczne życzenia urodzinowe: gotowe wzory rymowane i bez rymów
Proste życzenia urodzinowe: 11 gotowych szablonów w wersji rymowanej i poważnej
Mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciółki z podziałem na 2 kategorie: rymowane i bez rymów