POLECAMY

Życzenia na Dzień Dziadka - z serca płynące

Dziadek to szczególna osoba w życiu każdego wnuka. To on ukradkiem dawał nam czekoladki, huśtał na huśtawce w pobliskim parku, chodził z nami na długie spacery po lesie... Nie wspominając o ratowaniu z opresji, kiedy coś spsociliśmy. Podziękujmy mu za to w Dniu Dziadka życzeniami z serca płynącymi.

Życzenia na Dzień Dziadka od serca

  • Kochany Dziadku, z uśmiechem dziś biegnę złożyć Ci życzenia. Chcę Ci podziękować za wszystkie wyrzeczenia. Za godziny poświęcone na świata tłumaczeniach, na bajek czytanie, na beztroskie wygłupianie, za słowa poważne i za te półserio. Za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.

fot. Fotolia

  • Kto uchroni mnie od kłopotów, kto pomoże bezinteresownie mi, wytłumaczy życiowe zawiłości, przytuli jak będzie mi smutno? To mój dziadek ukochany, co zawsze ma dla mnie czas. Dziękuję mu dziś za to!
  • Dziś niosę Wam kwiaty w podzięce za: miłość, cierpliwość, słuszne skarcenie, naukę złego i dobrego, bajki na dobranoc. I życzyć Wam także chcę zdrowia moc i 200 lat życia!
  • Jak rzeźbiarz swoje dzieło, tak Ty kształtujesz mnie: przytulasz kiedy zapragnę, okrzyczysz kiedy należy, pochwalisz jak zasłużę. To jakim dziś jestem w dużej mierze zawdzięczam Tobie! Sto lat w zdrowiu kochany Dziadku!
  • Drogi dziadku, dziś podziękować Ci chcę za wszelką dobroć jaką mnie obdarzasz. Za to, że zawsze murem stajesz za mną przed rodzicami, kiedy coś nabroję. Za cierpliwe odprowadzanie do szkoły. Za wygłupy w ogrodzie, za czas który zawsze dla mnie znajdujesz, za rozmowy, które ukształtowały mój światopogląd. Dziękuję Ci za wszystko i proszę o więcej.
  • Przychodzimy dziś do Ciebie, Dziadziu ukochany, by Ci złożyć w Twoim dniu to, co posiadamy. Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą - Przyjmij dar ten, który składa, Twoich wnuków grono!
  • Zdrowia Ci życzymy drogi dziadku, byś zawsze mógł być z nami i cieszył się wspólnymi sukcesami. Co dzień i od święta czuł, że każdy wnuk o Tobie pamięta.
  • Długich lat życia w zdrowiu, pasji drugiej młodości, nieskończonej wnucząt miłości, szaleństwa od czasu do czasu, wszystkiego czego pragniesz ...
  • Kiedy dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam. Bądź zdrowy Dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.

Polecamy: Do czego potrzebni nam dziadkowie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
Życzenia się przydały :D córeczka zrobiła już laurkę bo zawsze chce mieć wszystko wcześniej gotowe. Kupiła też a raczej ja - Suplement Bee Pearl, który znalazłam przez internet :)