POLECAMY

Życzenia na Dzień Dziadka - z humorem

Często zdarza się, że dziadkowie mają większe poczucie humoru niż niejeden nastolatek, a mimo upływu lat ich młodzieńczy duch nadal kwitnie. To właśnie dla tych dziadków idących przez życie w podskokach i uśmiechem na twarzy mamy z okazji Dnia Dziadka garść życzeń z humorem, które, mamy nadzieję, przypadną im do gustu.

Życzenia na Dzień Dziadka

  • Dzisiaj wszystkie smutki – precz! Święto Dziadków – ważna rzecz!

fot. Fotolia

  • Dziś dziadkowi swemu powiem by pamiętał, że go kocham nie od święta.
  • Czas, szybko krąży i rok za rokiem mija, z życzeniami wnuczek dąży, niech nam szczęście sprzyja. Sto lat życzyć, to za mało, dwieście by się chciało!
  • Niechaj Dziadek i Babcia tak długo nam żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją.
  • Ile gwiazd w wieczornym mroku ponad naszym krajem lśni, tyle przynieś drogim dziadkom, jasnych i szczęśliwych dni.
  • Za Twe, Dziadku, dobre czyny, zdrowia, szczęścia, siły, chwały. Dzisiaj w dniu tym uroczystym, szczerze życzy wnuczek mały! A jak coś spsocisz, jak coś naknocisz, jak trzeba spytać o radę, to kto za uszy wyciągnie z biedy? Wiadomo, zawsze - dziadek!
  • Dziś dzień dziadka - nie psocimy, tylko dobrze Ci życzmy. Ty wybronisz nas od draki, bo my małe rozrabiaki.
  • Dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. To naprawdę trzeba przyznać, dziadek fajny jest mężczyzna. Kiedy Dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam. Bądź zdrowy dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.

Polecamy: Do czego potrzebni nam dziadkowie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 miesiące temu
Świetne życzenia! Do laurki oczywiście przyda się prezent, który właśnie przyjdzie dla córki. Ma już zrobioną laurkę dla dziadka i zamówiłam jej suplement Bee Pearl, który ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o naturalne suplementy dla starszych osób, które szukają czegoś na wzmocnienie organizmu
/6 lat temu
to mi nic nie pomogło ja chce życzenia anie wierszyki na przedstawienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/6 lat temu
urocze:) naprawdę ta strona uratowała mi życieeee