Album ze zdjęciami dziecka fot. Fotolia

Album ze zdjęciami dziecka – jak go zrobić

To prostsze niż myślisz! Oto instrukcja, jak ze zdjęć wykonanych smartfonem zrobić piękną pamiątkę.
/ 06.11.2015 13:24
Album ze zdjęciami dziecka fot. Fotolia

Masz ulubione zdjęcia swojego dziecka? Nie jesteś wyjątkiem! Większość z nas przechowuje je w telefonie, komputerze, na tablecie albo wrzuca do sieci. Choć takie rozwiązanie daje możliwość swobodnego przesyłania plików, dzielenia się nimi i komentowania – to i tak z tęsknotą wspominamy czasy fotografii analogowych. I choćby dlatego warto stworzyć sobie z cyfrowych zdjęć drukowany album. Samodzielne robienie fotoksiążki wydaje ci się trudne? W rzeczywistości jest bardzo proste! Oto prosta instrukcja, jak zrobić album ze zdjęciami dziecka.

  • Wejdź na stronę o fotoalbumach np. Kidla.pl i kliknij przycisk "Stwórz fotoalbum".
  • Jesteś już w kreatorze albumów. By załadować zdjęcia, przeciągnij je po prostu na ekran i gotowe!
  • Po załadowaniu 20 zdjęć kliknij przycisk "Wgraj zdjęcia" i przejdź dalej, aby rozpocząć edytowanie zawartości albumu. Po otwarciu edytora zobaczysz przewodnik, który wyjaśni ci, jak to zrobić.
  • Teraz możesz już przygotować album. Masz wiele funkcji do wyboru, np. kadrowanie zdjęć, powiększanie, wybieranie spośród pięciu układów zdjęć na stronie, opisywanie oraz wyświetlanie daty.
  • Gdy album będzie już gotowy, przejdź do zamówienia klikając przycisk "Zamów fotoalbum". Pojawi się okno logowania lub umożliwiające rejestrację w serwisie.
  • Jeśli nie masz konta na Kidla.pl, kliknij przycisk "Stwórz darmowe konto", podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Te dane są potrzebne, by na utworzonym koncie zapisać twój album!
  • Po rejestracji otworzy się strona zamówienia. Możesz zapłacić za nie online. W przeciągu paru dni otrzymasz wydrukowany album. Jeśli nie będziesz zadowolona, w ramach gwarancji 100% satysfakcji udzielanej przez Kidla.pl otrzymasz zwrot kosztów fotoksiążki.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj: