POLECAMY

Jak zrobić album ze zdjęciami dziecka?

To prostsze niż myślisz! Oto instrukcja, jak ze zdjęć wykonanych smartfonem zrobić piękną pamiątkę.
Jak zrobić album ze zdjęciami dziecka? fot. Fotolia

Masz ulubione zdjęcia swojego dziecka? Nie jesteś wyjątkiem! Większość z nas przechowuje je w telefonie, komputerze, na tablecie albo wrzuca do sieci. Choć takie rozwiązanie daje możliwość swobodnego przesyłania plików, dzielenia się nimi i komentowania – to i tak z tęsknotą wspominamy czasy fotografii analogowych. I choćby dlatego warto stworzyć sobie z cyfrowych zdjęć drukowany album. Samodzielne robienie fotoksiążki wydaje ci się trudne? W rzeczywistości jest bardzo proste! Oto prosta instrukcja, jak zrobić album ze zdjęciami dziecka.

  • Wejdź na stronę o fotoalbumach np. Kidla.pl i kliknij przycisk "Stwórz fotoalbum".
  • Jesteś już w kreatorze albumów. By załadować zdjęcia, przeciągnij je po prostu na ekran i gotowe!
  • Po załadowaniu 20 zdjęć kliknij przycisk "Wgraj zdjęcia" i przejdź dalej, aby rozpocząć edytowanie zawartości albumu. Po otwarciu edytora zobaczysz przewodnik, który wyjaśni ci, jak to zrobić.
  • Teraz możesz już przygotować album. Masz wiele funkcji do wyboru, np. kadrowanie zdjęć, powiększanie, wybieranie spośród pięciu układów zdjęć na stronie, opisywanie oraz wyświetlanie daty.
  • Gdy album będzie już gotowy, przejdź do zamówienia klikając przycisk "Zamów fotoalbum". Pojawi się okno logowania lub umożliwiające rejestrację w serwisie.
  • Jeśli nie masz konta na Kidla.pl, kliknij przycisk "Stwórz darmowe konto", podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Te dane są potrzebne, by na utworzonym koncie zapisać twój album!
  • Po rejestracji otworzy się strona zamówienia. Możesz zapłacić za nie online. W przeciągu paru dni otrzymasz wydrukowany album. Jeśli nie będziesz zadowolona, w ramach gwarancji 100% satysfakcji udzielanej przez Kidla.pl otrzymasz zwrot kosztów fotoksiążki.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)