POLECAMY

Znasz już szklane butelki Philips Avent z serii Natural?

Czym wyróżniają się te produkty?
Znasz już szklane butelki Philips Avent z serii Natural? fot. Fotolia

Karmienie nową szklaną butelką Philips Avent z serii Natural przypomina naturalne podawanie pokarmu oraz pomaga łączyć karmienia piersią i butelką.

Właściwości szklanej butelki Philips Avent z serii Natural

Marka Philips Avent, która pierwszą butelką wprowadziła w 1984 roku, nawiązuje do swojej długoletniej tradycji i teraz prezentuje nową szklaną butelkę do karmienia z serii Natural. Butelki Natural dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Naturalny kształt butelki ułatwia dziecku chwycenie smoczka oraz pomaga połączyć karmienie butelką i piersią, dzięki czemu mamy mogą dłużej karmić naturalnie, zapewniając dzieciom cenny pokarm.

Nowa butelka jest wykonana z materiału najwyższej jakości – szkła borokrzemowego, z którego produkuje się naczynia laboratoryjne. Szkło borokrzemowe jest materiałem niewykorzystywanym nigdy wcześniej, natomiast w pełni nadaje się do recyclingu. Dzięki wysokiej jakości materiałowi szklana butelka jest odporna na wysokie temperatury oraz szok termiczny. Dzięki temu może być przechowywana w lodówce, a następnie podgrzewana i jest także odpowiednia do sterylizacji. Ponadto butelka jest odporna na uderzenia i upadek.

Szklana butelka z serii Natural wyposażona jest w ulepszony system antykolkowy. Podwójny zaworek umieszczony w butelce Philips Avent z serii Natural redukuje dyskomfort podczas karmienia, ponieważ odprowadza powietrze do butelki, a nie do brzuszka dziecka. Zapobiega również przeciekaniu, zapewniając udane, niczym niezakłócone karmienie.
Unikalny, ergonomiczny kształt butelki sprawia, że nawet dziecięce rączki mogą ją łatwo chwycić i trzymać z dowolnej strony, a butelka dopasowuje się do rosnących potrzeb dziecka. Szklana butelka dostępna jest w dwóch rozmiarach 240 ml (dla niemowląt powyżej pierwszego miesiąca) oraz 120 ml (przeznaczona już dla noworodków). Dodatkowo szklana butelka z serii Natural jest kompatybilna z gamą produktów Natural.

Nowa butelka z serii Natural jest łatwa w napełnianiu i myciu dzięki szerokiej szyjce. Można ją także bezpiecznie myć w zmywarce.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)