Prezenty gwiazdkowe dla dziecka - najlepsze pomysły na 2018 rok

Zobacz, co możesz kupić małemu dziecku, które kocha się bawić i odkrywać świat. Wywołaj uśmiech na twarzy malucha!
Magdalena Bury / 17.10.2018 04:30

Zobacz przegląd 50 propozycji gwiazdkowych prezentów dla dziecka!

W tym roku poszukiwania idealnego prezentu dla syna, córki, siostrzenicy, bratanka czy dziecka przyjaciółki rozpocznij z wyprzedzeniem! Dzięki temu nie tylko ominiesz największe sklepowe kolejki, ale także będziesz pewna, że dobrze wybrałaś. Koniec z wydawaniem pieniędzy na zabawki, które po kilku dniach zostaną rzucone w kąt. Obalamy też mit, że najlepszy prezent musi kosztować fortunę!

Co kupić niemowlakowi? Coś kolorowego, wydającego dźwięki i wykonanego z dobrej jakości produktów. Dziecku w wieku 1-4 lata polecamy podarować zabawkę edukacyjną, która będzie uczyć przez zabawę. W sklepach znajdziemy m.in. zabawki interaktywne, artystyczne bądź klocki.

Dla starszaka najlepszym prezentem będzie coś z elementem z ulubionej bajki bądź gadżet w stylu ukochanego filmu. Dziecko lubi czytać? Koniecznie zainwestuj w książki! Dobrym pomysłem będzie także gra planszowa, w którą będziemy grać całą rodziną!

Prezentujemy zbiór najlepszych prezentów gwiazdkowych dla dzieci, które sprawdzą się zarówno w przypadku kilkulatka, jak i dorastającej młodzieży.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów: