Czego życzyć mamie w dniu jej święta? Oto najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki!

Podpowiadamy, jakie życzenia złożyć mamie na Dzień Matki! Poznaj niebanalne propozycje, które chwytają za serce.
Marta Kosakowska / 7 miesięcy temu

Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Tego dnia wszystkie dzieci - małe i te już dorosłe - spieszą do swoich mam, by życzyć im wszystkiego, co najlepsze. 

Zastanawiasz się, czego życzyć mamie z okazji Dnia Matki? Zdrowia, szczęścia, pomyślności i pociechy z dzieci? To na pewno! A może by tak zdecydować się na oryginalne życzenia dla mamy? Przecież w Dzień Matki zależy nam, by mama poczuła się doceniona i kochana. Podpowiadamy, jakie życzenia warto złożyć tego dnia swojej mamie.

Oto kilka propozycji niebanalnych życzeń z okazji Dnia Matki:

  • Dziękuję Ci, że dałaś mi życie, za to, że mogę istnieć. Za to, że zawsze w potrzebie jesteś blisko i wspierasz mnie. Kocham Cię, mamo!
  • Choćbym zebrała to wszystko, czym Ziemia nas obdarzyła, nie wynagrodzę Ci tego, na co zasłużyłaś. Dziś mam okazję na to, by błysnąć skromnym gestem - powiem to w czterech słowach: DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ!
  • O tym marzę w ukryciu - byś zawsze przy mnie była, bo Cię KOCHAM mamo i jesteś najważniejsza w mym życiu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!

Poznaj więcej propozycji pięknych życzeń na Dzień Matki! Jesteśmy przekonane, że jeśli Twoja mama usłyszy jedne z nich, na pewno się wzruszy.

Polecamy:
Życzenia na Dzień Matki - wierszyki nie tylko dla dzieci
Malowane sercem życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Matki - magia podziękowania

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 miesięcy temu
z siostrą już dla mamy szykujemy niespodziankę. Niby jest tyle czasu do 26 maja ale wcześniej to robimy. Tworzymy album pełen zdjęć, wpomnień, opisów itd.Do tego w dniu Matki chcemy naszej mamyśce wysłać ogromny bukiet kwiatów pocztą kwiatową, bez dwóch zdań zasługuje na to co najlepsze. A życzenia napiszemy na bileciku