wzruszające życzenia dla mamy fot. Adobe Stock, Ardea-studio

Wzruszające życzenia dla mamy. Autorskie propozycje nie tylko na Dzień Matki

Wzruszające życzenia dla mamy podzieliłyśmy na 2 kategorie - te, które może złożyć swojej mamie dorosłe dziecko, a także te, które może wpisać do laurki czy okolicznościowej kartki młodsze dziecko. Nasze propozycje odnoszą się do matczynej miłości i z pewnością rozczulą i wzruszą każdą mamę.
Redaktorki Polki.pl / 02.05.2022 09:26
wzruszające życzenia dla mamy fot. Adobe Stock, Ardea-studio

Wzruszające życzenia dla mamy przydadzą się na wiele okazji - nie tylko jako życzenia na Dzień Matki, ale również na imieniny, urodziny lub dowolną inną uroczystość. Możesz wysłać je SMS-em lub na Messengerze, wpisać do okolicznościowej kartki lub jako pamiątkowa dedykacja do książki. Najmłodsi mogą potraktować nasze życzenia jako element laurki dla mamy.

Wzruszające życzenia dla mamy od dorosłego dziecka

Kochana Mamusiu! Dziękuję Ci za cud narodzin, za trud jaki włożyłaś w moje wychowanie. Za Twoje czuwanie przy łóżku w chorobie. Za nieprzespane noce. Za każdy uśmiech mimo zmęczenia. Dziękuję za ogrom Twojej miłości.

***

Najdroższa Mamo! Choć dawno już jestem dorosła/dorosły, nie przestaję czuć wdzięczności za to, jak wiele dla mnie zrobiłaś. Oddałaś mi część siebie, a do takiego poświęcenia są zdolne tylko mamy. Dziękuję, że jesteś przy mnie. Dziękuję za wszystko!

***

Kochana Mamo! Wiem, że mimo wieku, zawsze będę Twoim najukochańszym maluchem. A Ty zawsze będziesz moją najdroższą mamą. Dziś pragnę złożyć Ci szczere życzenia - niech zdrowie i siły zawsze Cię dopisują, a piękny uśmiech nie znika z Twojej twarzy.

***

Kochana Mamusiu! Przyjmij moje serdeczne życzenia. Bądź zawsze zdrowa i pełna wigoru. Niech każdy dzień przynosi Ci same radości, a wszystkie problemy znikają w mgnieniu oka. Niech się spełniają Twoje marzenia. Niech wszyscy najbliżsi obdarzają Cię dobrem, tak jak Ty od zawsze dbasz o wszystkich. Jesteś najlepszą mamą na świecie!

***

Choć już dawno minęła moja magiczna 18-tka, wiem że w Twoich oczach na zawsze pozostanę ukochanym dzieckiem. I wzajemnie - Ty też zawsze będziesz moją najukochańszą mamą. Każdego dnia myślę o Tobie i głęboko doceniam trud, który włożyłaś w moje wychowanie. 

***

Kochana Mamo, jesteś skarbem dla wszystkich tych, którzy Cię znają! Zawsze pomocna, zawsze uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy. Bardzo Cię kocham i przesyłam wyrazy swojej pamięci w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu - bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa.

Wzruszające życzenia dla mamy od małego dziecka

Kochana Mamusiu! Zdrówka Ci życzę.
O mojej miłości do Ciebie krzyczę.
Niech cały świat prędko się dowie,
że moich uczuć nic nie wypowie.
Bo kocham Ciebie tak ogromnie,
tak jak wielka jest Twoja miłość do mnie.

***

Za każdą noc nieprzespaną,
za każdą łzę w zmartwieniu wylaną,
za każdego buziaka pełnego miłości,
dziś Ci dziękuję w pełni radości.

***

W dniu Twojego wielkiego święta,
Kochany Synek/Kochana Córcia o Tobie pamięta.
Myśli o Tobie z największą miłością,
życzenia składa ze szczerą radością.

***

Mamo, Mamuniu, Mamusiu kochana,
bądź szczęśliwa od samego rana.
Niech zdrowie Ci zawsze dopisuje,
mnóstwo życzeń dziś Ci podaruję.

Czytaj także:
Obiad na Dzień Matki
Rymowanki dla mamy