POLECAMY

Dzień Dziecka na Polach Mokotowskich z Jurajską JUNIOR!

Sprawdź to!
Dzień Dziecka na Polach Mokotowskich  z Jurajską JUNIOR! fot. serwis prasowy Jurajska

4 czerwca na Polach Mokotowskich odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka! Marka Jurajska JUNIOR, jako organizator wydarzenia przygotowała mnóstwo atrakcji dla maluchów i starszych dzieci. Podczas eventu goście będą mogli skorzystać z pięciu stref tematycznych, w której każdy wybierze coś interesującego dla siebie. Strefa sportowa i strefa animacji zadba o odrobinę ruchu. W strefie dla małych dzieci pojawi się mnóstwo kolorów, baniek mydlanych i balonów, które zaczarują nie jednego maluszka. Strefa edukacyjna przedstawi dzieciom jak wygląda praca lekarza, a "Kapitan Zielone Światełko" podpowie jak bezpiecznie poruszać się na ulicy. Dla rodziców przygotowaliśmy specjalną strefę porad, w której skorzystają z wiedzy dietetyka i stomatologa, a świeżo upieczone mamy będą mogły stawiać pierwsze kroki aktywnej mamy z Fit MOM. Zapraszamy! 

W strefie sportowej znajdziemy trampoliny, zjeżdżalnie, kręgle i stanowisko łucznika. Wyścigi gąsienic, przeciąganie liny i rzuty celnościowe to wszystko dostępne będzie w strefie animacji. Dla miłośników gier zespołowych przygotowaliśmy dodatkowo siatkówkę wodną! Strefę dla małych dzieci zapełnią: pomalowane buźki, chmura baniek mydlanych, masa klocków i skręcane balony. Dla przyszłych lekarzy przygotowaliśmy "Szpital". Dzieci otrzymają podczas zabawy odzież medyczną oraz bezpieczne przedmioty zawodu lekarza, a także wykonają zabiegi na małych pluszowych pacjentach. W strefie edukacyjnej poza zabawą w szpital, dzieci będą mogły spotkać "Kapitana Zielone Światełko", który podpowie jak bezpiecznie poruszać się po mieście. Mali artyści skorzystają z zajęć akademii sztuk pięknych i nauczą się różnych technik plastycznych z wykorzystaniem przedmiotów użytku codziennego.  W strefie porad spotkamy specjalistów, którzy chętnie podzielą się wiedzą z zakresu stomatologii i dietetyki. To wszystko dzięki Jurajskiej JUNIOR, która napełnia bliskością i promuje kreatywny rozwój dziecka. I na koniec do wygrania w konkursach przygotowaliśmy egzemplarze poradnika "Misja: szkoła!" autorstwa najpopularniejszej polskiej niani, Doroty Zawadzkiej. Partnerem książki jest Jurajska JUNIOR. 

Jurajska JUNIOR, woda troskliwa z natury, która napełnia bliskością i promuje ideę kreatywnej zabawy z dzieckiem wspierając jego rozwój i zdrowie.

 

Jurajska to firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie wody mineralnej. Posiada jedną z najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i aspiruje do miana jednego z liderów branży wodno-napojowej na Polskim rynku. 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)