Drewniane zabawki w Lidlu fot. Adobe Stock

Drewniane zabawki w Lidlu - idealny prezent na mikołajki

Zabawki drewniane to absolutny hit! W Lidlu właśnie pojawiły się drewniane puzzle, gry i zabawki edukacyjne. Sprawdź, ile kosztują.
Marta Kosakowska / 20.11.2019 16:32
Drewniane zabawki w Lidlu fot. Adobe Stock

Drewniane zabawki wróciły do łask. Obecnie cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych dzieci. Są proste, funkcjonalne, pozwalają rozwijać umiejętności motoryczne, zręczność i wyobraźnię. To doskonały pomysł na prezent dla dziecka na mikołajki lub pod choinkę. Szeroki wybór zabawek z drewna jest dostępny w Lidlu. Możesz je kupić w sklepach stacjonarnych oraz przez internet.

Drewniane puzzle

Proste puzzle z drewna, przedstawiające zwierzątka lub samochodziki, to idealna zabawka dla dzieci w wieku 1-3 lat. Doskonale rozwija zręczność, umiejętność rozpoznawania kolorów i kształtów. Cena 9,99 zł.

Drewniane puzzle z Lidla

Drewniane puzzle 3D

Bardziej zaawansowane puzzle z drewna, które przeznaczone są dla dzieci od 2 lat. Rozwijają nie tylko zręczność, ale także wyobraźnię przestrzenną. Doskonała zabawka, którą można bawić się całą rodziną. Cena 24,99 zł.

Drewniane puzzle 3D

Drewniana gra

Wykonana z naturalnego drewna gra, przeznaczona dla dzieci powyżej 2 lat. Rozwija zdolności manualne, uczy kolorów, kształtów, pobudza kreatywność i koncentrację. Cena 24,99 zł.

Drewniana gra z Lidla

Drewniana zabawka edukacyjna

Drewniana gra edukacyjna dla starszych dzieci. Labirynt wspiera koordynację wzrokowo-ruchową, zręczność i logiczne myślenie. Dla dzieci powyżej 3 roku życia. Cena 19,99 zł.

Drewniany labirytnt z Lidla

Więcej pomysłów na prezenty dla dzieci:
Jaki prezent dla przedszkolaka kupić na święta?
Prezent dla rocznego dziecka - chłopca i dziewczynki
Prezent dla dwuletniej dziewczynki
8 prezent dla dwuletniego chłopca
Prezent dla niemowlaka - 10 typów