POLECAMY

Kasia gotuje z Polki.pl - Koreczki owocowe na słodko

Koreczki owocowe z dodatkiem słodkich pianek marshmallows doskonale sprawdzą się na przyjęciach dla dzieci. Możemy dodać zarówno owoce jagodowe, jak i tropikalne. Sprawdź, jak je przygotować!
Sylwia Kazimierczuk / 3 miesiące temu

Koreczki owocowe na słodko według Kasi Bukowskiej

Oto składniki na koreczki na słodko według Kasi Bukowskiej:

  • duży ananas
  • miseczka borówek amerykańskich
  • miseczka czerwonych winogron
  • miseczka pianek marshmallows

Kolorowe wykałaczki:

  • naklejki piankowe w różnych kształtach i kolorach
  • przepołowione wykałaczki do szaszłyków

Jak zrobić koreczki na słodko według Kasi Bukowskiej?

Na początku przygotowujemy odpowiednią ilość wykałaczek na koreczki dla gości. Każdą z nich oblepiamy naklejkami piankowymi tak, aby utworzyć wygodny trzonek do trzymania koreczka. Następnie obieramy ananasa. Odkrawamy koniec i przekładamy na bok. Posłuży jako podstawka do koreczków. Ananasa kroimy na mniejsze kawałeczki i odcinamy stwardniały głąb znajdujący się w środku. Nakłuwamy owoce w dowolnej kolejności, przekładając je piankami marshmallows. Ich długość i wielkość zależy tylko od naszego upodobania. Tak przygotowane koreczki owocowe na słodko świetnie sprawdzą się na przyjęciach dla dzieci lub nieco większych smakoszy.

Zobacz inne przepisy w formie wideo

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 tygodnie temu
Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D