Jaką wódkę na wesele wybrać?

Wódka na weselu jest jak tort, który wjeżdża punktualnie o godzinie dwunastej. Musisz to mieć. Inaczej Twoja impreza będzie jak "białe małżeństwo". Nikt nie wyobraża sobie przyjęcia jakim jest wesele bez tego popularnego napoju. A jaka jest dobra wódka na wesele?
Jaką wódkę na wesele wybrać?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Każda marka wywołuje odmienne emocje wśród gości. Powodem różnych opinii o wódkach są skojarzenia z nimi związane oraz doświadczenia jakie mamy po ich wypiciu. Czy smak to jedyne kryterium wyboru? Stanowczo nie. Decyduje również wygląd butelki czyli etykieta, kształt oraz wspomniane skojarzenia na jej temat.

Zobacz także: Jak zrobić drink warstwowy?

Dobra wódka na wesele w opinii Internautów

Według opinii zamieszczonych na weselnych forach internetowych, najbardziej neutralną wódką, która ładnie się prezentuje na stole, dobrze smakuje i jest akceptowalna przez większość jest Żubrówka Biała. Jasna butelka z ładnym logo sprawia, że podoba się kobietom, a cena i smak przypadają do gustu mężczyznom, którzy o ten alkohol zwykle dbają. Żubrówka Biała kojarzona jest z wódką Żubrówka dzięki czemu ma tak pozytywny odbiór. My również polecamy Żubrówkę Białą. Jej cena nie odstrasza - wręcz przeciwnie. Widujemy ją często na weselach i przewidujemy, że w tym roku będzie bardzo trendy.

Podobne, neutralne emocje wzbudza wódka Wyborowa. Jeżeli chcemy trafić w gusta większości gości i zapłacić przystępną cenę za wódkę - wybierzemy właśnie tę. Marka Wyborowa wzbudza dobre skojarzenia i ponadto jest to wódka często wybierana na stoły weselne. Jej wygląd nie porywa, ale pozytywne skojarzenia sprawiają, że chętnie Pary Młode ją wybierają.

Stock Prestige. Ładna, kształtna butelka i lubiany smak. Wódka ta jest popularna. Jej zwolenników jest bardzo wielu. Wybierzemy ją wówczas gdy zależy nam na sprawdzonym smaku i dobrej cenie. A oto kilka opinii z forum na temat tego trunku:

"Dobra vódka. Dostaliśmy ją w prezencie i bardzo nam zasmakowała. Na imprezach też ładnie schodzi:)" - Kasial

"Wódka Stock plasuje się pomiędzy Bolsem a Maximusem. Jest dobra - bardzo dobra, głowa nie boli :)" - baniak

Zobacz także: Cudze chwalicie... czyli polska wódka.

Pan Tadeusz to wódka w sam raz na wesele. Butelka jest reprezentatywna ze względu na opływowy kształt i ciemnoszary kolor. Wygląda elegancko. Ponadto jest to poręczna butelka, a cena tej wódki atrakcyjna w stosunku do przedstawionych walorów. Można śmiało powiedzieć, że Pan Tadeusz to typowo weselna wódka.

Tanio i dobrze

Gorzka Żołądkowa De-lux, Krupnik oraz Luksusowa są wódkami również często spotykanymi na przyjęciach weselnych. W stosunku do przedstawionych powyżej marek, ich cena jest niska, ale smak nadal dobry i lubiany. Żołądkowa De Lux traci w stosunku do pozostałych wyglądem butelki. Krupnik wygrywa w tym małym rankingu. Butelka jest ładna, kształtna i poręczna, podobna cena do Luksusowej i Żołądkowej, a smakiem od nich nie odbiega. Rozważając wybór między tymi trzema trunkami wybierzmy Krupnik.

Ekskluzywne marki wódki na wesele

A teraz o markach z wyższej półki. Za takie uważane są Finlandia i Absolut. Impreza gdzie można na stole znaleźć te marki to bogate przyjęcie. Butelka Finlandi 0,7 kosztuje około 35,00 zł. Za Absoluta 0,7l zapłacisz około 43,00 zł. Cena jest wysoka jednak te alkohole kojarzą się bardzo dobrze i świetnie smakują. Warto zatem w nie zainwestować. Jeżeli tylko budżet nam pozwala na zakup tych wódek zdecydujmy się. Nasza impreza zyska miano prestiżowego przyjęcia, a goście będą mile zaskoczeni.

Na koniec doradzamy, aby przed wyborem wódki na wesele zapytać swoich przyszłych gości o preferencje i ulubione marki. Każdy kogo poprosimy o zdanie w tym temacie na pewno chętnie się wypowie i doradzi. Oczywiście ile osób tyle różnych pomysłów, ale przynajmniej przekonamy się jakie wódki nie są mile widziane, a która z nich przeważa wśród przyszłych biesiadników.

Polecamy: Do czego w kuchni stosuje się wódkę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (115)
/rok temu
Dużo jeszcze wklepiecie tych reklam polanina? Wcale nie widać że to kryptoreklama.
/rok temu
Dzieki, czekałam aż mi odpowiesz. Podobno na targach w wwie warto było się pojawić, a ja jak zwyle przegapiłam. A z Polanina na pewno zamówienie zrobię
/rok temu
wejdź sobie na stronę wodkiweselne.pl i tam znajdż formularz kontaktowy, albo najlepiej namiar na Pana Marka i załatwisz z nim wszystko bezpośrednio
POKAŻ KOMENTARZE (112)