14 lutego odbył się finał krajowych eliminacji do 55. Konkursu Piosenki Eurowizji. O bilet do Norwegii walczyło 10 wykonawców. Finał otworzyła Edyta Górniak piosenką "Jestem kobietą". Spośród konkursowych piosenek najlepszy okazał się utwór "Legenda" śpiewany przez Marcina Mrozińskiego.
14 lutego odbył się finał krajowych eliminacji do 55. Konkursu Piosenki Eurowizji. O bilet do Norwegii walczyło 10 wykonawców. Finał otworzyła Edyta Górniak piosenką "Jestem kobietą". Spośród konkursowych piosenek najlepszy okazał się utwór "Legenda" śpiewany przez Marcina Mrozińskiego.
MWmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.