POLECAMY

Modelowanie brwi

Niewyregulowane brwi potrafią zepsuć nawet najlepiej zrobiony makijaż. Piękne i zadbane otwierają oko, twarz wygląda estetycznie.
Modelowanie brwi

Staramy się tak depilować brwi, żeby nadać im naturalny wygląd, podkreślający oko. Czasem kobiety za bardzo depilują sobie brwi, z których pozostaje cieniutka kreseczka nadając sztuczny wyraz ich twarzy. Tak samo zbyt duże usuniecie włosków ze środkowej części brwi sprawia, że są bardziej kanciaste, przez co nasza twarz wydaje się groźniejsza. Dobrze zrobione brwi wymagają jednak wprawy.

Jak uzyskać idealny kształt brwi

W otrzymaniu idealnego kształtu i długości brwi pomóc nam może mały test. Potrzebne nam do niego są dwa dłuższe patyczki. Tak, jak na zdjęciu jeden przykładamy wzdłuż nosa przy wewnętrznym kąciku oka, drugi po skosie od skrzydełka nosa przez zewnętrzny kącik oka. Końcówki patyczków wyznaczają początek i koniec brwi. Wszystko, co znajduje się poza granicami, trzeba usunąć.

Gdy brwi są rzadkie, nierówne lub zbyt krótkie można je skorygować za pomocą kredki lub używając do tego specjalnego pędzelka i cieni – brązowych lub czarnych. Dobrym sposobem, by na dłużej się cieszyć ładnymi brwiami jest wykonanie sobie henny.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)