Cienkie i rzadkie brwi? Ta prosta technika z TikToka zapewni Ci idealne „fluffy brows”

jak malować brwi, żeby wyglądały naturalnie fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Masz bardzo rzadkie brwi lub pod wpływem trendów pozbyłaś się ich całkowicie i nie możesz ich teraz zapuścić? Dzięki prostej technice, którą podzieliły się dziewczyny na TikToku, znowu będziesz mogła cieszyć się pełnymi łukami. W kilka sekund osiągniesz idealne „fluffy brows”. Sprawdź, na czym polega i co będzie ci potrzebne.
/ 10.04.2023 05:02
jak malować brwi, żeby wyglądały naturalnie fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Trendy w brwiach przychodzą i odchodzą. Bardzo długo obiektem westchnień były brwi Cary Delevingne — gęste i pierzaste. W ubiegłym sezonie nastąpił jednak zwrot akcji i na wybiegach mogłyśmy zobaczyć modelki z cienkimi paseczkami, wybielonymi lub zupełnie bez. Wiele dziewczyn w pogoni za trendami, chwyciło wtedy za maszynkę i usunęło swoje włoski do zera. Szaleństwo na taki look nie trwało zbyt długo i teraz znowu na tapecie są pełne, naturalnie podkreślone łuki.

Gdy chciałabyś wrócić do takiego wyglądu, a kilka miesięcy temu zdecydowałaś się na całkowitą depilację i nie możesz ich teraz zapuścić, super rozwiązanie ma dla ciebie TikTok. Krótki samouczek, który znajdziemy na profilu @hc.makeupstore robi karierę na platformie. Technika będzie wymagała trochę praktyki, ale patrząc na efekty, zdecydowanie warto poświecić trochę czasu — to prawdziwy game changer, który uratuje nasz wygląd.

@hc.makeupstore Amazing brow brush,super good effect 👍#eyebrows #browbrush #eyebrowbrush #browhacks #eyebrowhacks #uk #fyp #makeuptool ♬ Do It - Chloe x Halle

 

Jak malować brwi, żeby wyglądały naturalnie?

Wszystko, co będzie ci potrzebne do przetestowania sztuczki to puszysty, ścięty pędzelek (w filmie wykorzystano pędzel od Alori, dostępny na Amazon) i pomada lub farbka do brwi w ulubionym kolorze. Część dziewczyn poleca zmieszać pomadę z przezroczystą, wodoodporną bazą pod makijaż Duraline marki Inglot.

Malowanie brwi krok po kroku 

Zacznij od przypudrowania miejsca, w którym będziesz malowała włoski — dzięki temu makijaż będzie lepiej się trzymał. Następnie zanurz końcówkę pędzla w farbce i przeciągaj ją delikatnie w górę, aby uzyskać brwi w stylu „fluffy brows”. I to wszystko. Wcześniej możesz poćwiczyć ruchy na kartce.

Czytaj dalej:
Jak samodzielnie regulować brwi? Regulacja brwi w domu krok po kroku
Rozjaśnianie brwi: jak bezpiecznie to zrobić? 4 sposoby na jaśniejsze włoski

Redakcja poleca

REKLAMA