POLECAMY

Spodziewałaś się, że czerwoną szminką zamaskujesz cienie pod oczami? To nie żart

Nie wierzysz, że to się może udać?
Spodziewałaś się, że czerwoną szminką zamaskujesz cienie pod oczami? To nie żart fot. FREE/kolaż Polki.pl
Brzmi nieprawdopodobnie prawda? Ale wierzcie nam na słowo, ta metoda działa! Czerwona szminka pomoże tym z was, u których zwykłe korektory nie maskują cieni tak jak powinny. Bo przecież cienie cieniom nierówne - nie wszystkie muszą być w tym samym kolorze. A na to w jakim są, niestety nie mamy wpływu.

Kremy do twarzy nowej generacji!

Czerwona szminka pod oczy - jaki odcień wybrać?

Wybierając odpowiedni kolor szminki musimy posłużyć się kołem kolorów. Potrzebujemy odcieni, które neutralizują barwę naszych sińców. Zasinienia pod oczami są zazwyczaj albo zielono-niebieskie, albo niebiesko-fioletowe.
Pierwsze z nich są neutralizowane ciepłym czerwonym, czysto niebieskie – pomarańczą, a niebiesko-fioletowym dadzą radę już tylko żółte, żółto-pomarańczowe odcienie. Zerknijcie na koło kolorów.

Czerwona szminka na cienie pod oczami - jak to działa?

Użycie szminki przede wszystkim przedłuża trwałość maskowania cieni. Dzięki temu możemy używać produktów o lżejszej formule. Koniecznie wybierajcie matowe pomadki o lekkich formułach.

Jak nakładać czerwoną szminkę pod oczy?

Najlepiej za pomocą gąbeczki lub opuszek palców. Najpierw zacznij standardowo od podkładu, potem nałóż pomadkę, a na koniec lekki korektor.

Ta metoda pielęgnacji zdobywa coraz więcej zwolenniczek!

Słyszałyście już o tej metodzie maskowania cieni? A może miałyście już okazję ją przetestować? Jeśli nie, zobaczcie jak to zrobić!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
baba2015.07.28 15:14 Nie pojmę do końca życia dlaczego "mascara" a nie tusz do rzęs?????????????? Bo to tak po amełykańsku ;P
/2 lata temu
Nie pojmę do końca życia dlaczego "mascara" a nie tusz do rzęs??????????????