Prezenty gwiazdkowe dla trendsetterki - pomysły na prezent 2018

Zobacz co możesz kupić kobiecie, która kocha wyznaczać trendy!
Karolina Kalinowska / 04.10.2018 04:50

Jaki prezent dla trendsetterki?

Twoja przyjaciółka, siostra lub córka uwielbia modowe nowinki? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Tam znajdziesz kilkadziesiąt pomysłów na prezent doskonały dla kobiet, które uwielbiają być na czasie, a nawet wyznaczać trendy. Tym razem postawiłyśmy na szalone pomysły do domu, najciekawsze niszowe perfumy, modne ubrania i stylowe dodatki.

W naszej galerii znajdziesz pomysły na droższe i tańsze prezenty. W końcu cena o niczym nie świadczy. Ważne, aby upominek był dopasowany do osoby obdarowanej.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12.12.2017 17:58
Moja przyjaciółka jest zajawiona w te wszystkie olejki eteryczne. Zawsze sobie zamawia z Damai, z różnych stron świata z Indonezji z Indii itd i każdy z nich ma jeszcze inne właściwości. Zamówiłam jej kilka takich i myślę, że się ucieszy.
/04.12.2017 20:38
jeżeli chodzi o buty dla mnie zdecydowanie miejscem, gdzie zawsze znajde coś NIESPOTYKANEGO, czego nie widać u co drugiej kobiety na ulicach jest Primamoda! za kazdym razem jak zaopatrze się w coś nowego dostaje mnóstwo komplementów, a przede wszystkim czuje się wyjątkowo, co dla mnie jest bardzo ważne :)