Polskie aktorki zagranicą - Festiwal w Wenecji - Sonda

Czy dobrze reprezentują nasz kraj?
Joanna Mroczkowska / 16.09.2015 07:35

Cieszy nas niezmiernie, że coraz więcej Polek pojawia się na zagranicznych imprezach. Cieszy nas również to, że wyglądają świetnie a przynajmniej coraz lepiej w porównaniu do lat poprzednich. Tym razem na warsztat bierzemy tegoroczny festiwal w Wenecji i festiwal filmowy w Toronto.

Polskie piękności na czerwonych dywanach

Kasia Smutniak, modelka kochana we Włoszech na gali otwarcia festiwalu filmowego w Wenecji miała na sobie suknię maxi projektu Valentino. Wyglądała w niej nieziemsko. Wdzięcznie i po prostu pięknie. Na całkowicie inny styl postawiła Agata Buzek. Aktorka i modelka, która od lat wzbudza kontrowersje tym razem wybrała niecodzienny komplet. Naszym zdaniem wyglądała w nim świetnie.

Zaś Ania Buczek, która zagrała w filmie "11 minut" Skolimowskiego wybrała na tę okazję koronkową sukienkę projektu polskiego projektanta Michaela Hekmata x Blessus. Aktora wyglądała w niej elegancko i bardzo zmysłowo. A na koniec Weronika Rosati w czerni na premierze filmu "Beasts Of No Nation" podczas festiwalu w Toronto. Aktorka jest piękną kobietą jednak wciąż czekamy na bardziej udane looki z czerwonego dywanu.

 

#anna #buczek #spotted #at #venicefilmfestival #wearing #our #salamanca #graphic #lace #dress

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BLESSUS (@blessus_official)Więcej modnych propozycji na jesień 2015: