Okulary przeciwsłoneczne w stylu op-art - Marc Jacobs 2013

Duże okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs to dodatek, o którym marzy każda podążająca za modą i świadoma trendów kobieta. Zobacz okulary przeciwsłoneczne marki Marc Jacobs na wiosnę i lato 2013. Poznaj styl lat 60. w klimacie op-art.

Poczuj się jak gwiazda lat 60.! Najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych marki Marc Jacobs nawiązuje do trendu rodem z poprzedniego stulecia - op-artu. W kolekcji znajdują się dwie, różnorodne linie okularów. Obie przeznaczone są dla zdecydowanych kobiet, które nie boją się oryginalności i lansowania najnowszych światowych trendów.

Zobacz też: Kurtki w kwiaty - hit na wiosnę!

Okulary przeciwsłoneczne "Vintage-chic" Marc Jacobs 2013

Pierwsza linia nosi nazwę "Vintage-chic". W tej kolekcji znalazły się masywne, kwadratowe i całkowicie płaskie oprawki. Okulary przeciwsłoneczne z tej linii nawiązują do najnowszej kolekcji projektanta. Są połączeniem najnowszych trendów z klasyczną elegancją. Dostępne w czterech kombinacjach kolorystycznych: czarno-białe, biało-czarne, beżowo-białe, brązowo-białe.

Cena ok. 1200 zł /fot. Materiały prasowe Showroom Vertigo

Zobacz też: Płaszcze na wiosnę 2013 - zakupowy przegląd

Okulary przeciwsłoneczne "Retro-future" Marc Jacobs 2013

Druga linia nosi nazwę "Retro-future" i stanowi połączenie najnowszych trendów z modą lat 60. Połączone są podwójnym mostkiem i występują w dwóch kombinacjach. Bardziej klasyczna wersja z jednokolorowym frontem w kolorze czarnym bądź beżowym połączona została z bielą. Drugą propozycją jest front w biało-szare lub biało-beżowe paski. 

Zobacz też: Kurtki inspirowane ramoneską - wiosna 2013

Cena ok. 1200 zł /fot. Materiały prasowe Showroom Vertigo

Jak wam się podobają okulary od Marca Jacobsa?

Okulary dostępne w butikach Marc Jacobs i wybranych salonach optycznych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)