Kostiumy kąpielowe LORIN

Wielkim krokami zbliża się lato a tym samym sezon na plażowanie. Przygotowania do wyjścia na plażę często zaczynamy już wczesna wiosną: dieta, ćwiczenia, masowanie, smarowanie itd.
/ 30.05.2007 11:04
Wielkim krokami zbliża się lato a tym samym sezon na plażowanie. Przygotowania do wyjścia na plażę często zaczynamy już wczesna wiosną: dieta, ćwiczenia, masowanie, smarowanie itd.

Ostatnia rzecz, którą trzeba zrobić przed wieki wyjściem na rozgrzany piasek to zakup kostiumu. Sprawa wydaje się prosta, jednak każda z nas doskonale wie, że tylko pozornie. Można oczywiście wybrać pierwszy lepszy fason, który podkreśla co trzeba i ukrywa co trzeba, ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o to żeby się wyróżnić! Czasem wystarczy drobiazg. Wszak diabeł tkwi w szczegółach:

GLAMOUR
Przepych stylu glamour towarzyszy modzie od kilku sezonów. Błyskotliwe detale zdobią staniki oraz figi, a w kostiumach jednoczęściowych - nawet całą górną część. Kostiumy LORIN w żywych, jaskrawych kolorach urozmaicono dużymi, kolorowymi kryształami, które w blasku słońca tworzą migotliwą feerię barw. Bardziej stonowany wariant stanowią aplikacje z jednobarwnych kryształków, błyszczących koralików i cekinów. Ciekawą linię w kolekcji LORIN stanowią kostiumy w kolorze brązu, ozdobione kryształami i koralikami ułożonymi w finezyjne motywy roślinne.


KOŁO RATUNKOWE

Koło, kółko, kółeczko - najprostszy element dekoracyjny jaki można sobie wyobrazić, a jednocześnie stwarzający niezliczoną ilość możliwości. Bardzo modne tego lata są koła metalowe, podtrzymujące ramiączka, łączące ze sobą miseczki biustonosza, zdobiące figi. W tegorocznych modelach firmy LORIN koła o srebrnym połysku, czasem ozdobione dodatkowo cyrkoniami pojawiają się najczęściej przy prostych, eleganckich fasonach, podkreślając ich ekskluzywny charakter. Plastikowe, kolorowe krążki zdobią wesołe barwne kostiumy o charakterze sportowym. Są w kolorach kontrastowych lub harmonijnie przechodzą w tonację kostiumu. Bardzo modny ostatnio motyw zwiniętego w okrąg węża towarzyszy kostiumom w egzotyczne, podpatrzone u dzikich zwierząt wzory.


NA PRZYNĘTĘ
Delikatnie prowokujące przewiązania przykuwają uwagę, podkreślają urodę biustu, działają niczym przynęta... Zbierając miseczki staniki jednocześnie nadają całości nieco figlarny i zalotny charakter. Kolejnym kuszącym motywem w kolekcji LORIN są kwiatowe aplikacje. Duże, wyraziste kwiaty wyglądają niczym ekstrawagancka broszka.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)