Kobieta Neckermanna na jesień -zimę 2007

Kobieta Neckermanna to kobieta młoda, pewna siebie i znająca doskonale swój styl. Stawia na oryginalny i ekstrawagancki look, nie zapominając o ponadczasowej klasyce. Swój strój podkreśla nietuzinkowymi dodatkami.
/ 10.10.2007 06:51
Kobieta Neckermanna to kobieta młoda, pewna siebie i znająca doskonale swój styl. Stawia na oryginalny i ekstrawagancki look, nie zapominając o ponadczasowej klasyce. Swój strój podkreśla nietuzinkowymi dodatkami.

Wiodącym nurtem tegorocznej jesieni jest swoisty triumf nowoczesnej kobiecości, który doskonale wpisuje się w filozofię marki Neckermann. Kobieta Neckermanna otula się miękką satyną w delikatnych kobiecych kolorach lilii, jagody i wanilii. Lśniące tkaniny przestały być zarezerwowane tylko na wieczór. Styliści Neckermanna zaproponowali kobiece satynowe sukienki i tuniki w casualowym stylu, które można nosić również do pracy.

Wrzos, lilia i odcienie szarości to kolory podkreślające romantyczny charakter nowoczesnej kobiety. Efekt dwóch warstw dodatkowo uwydatnia ten niebanalny styl.

Nowoczesna kobieta stawia na styl dandy i wypożycza ubrania z szafy swojego mężczyzny. Spodnie z kantem, „po męsku” skrojona kamizelka, czy biała bluzka koszulowa to nieodłączne atrybuty tej stylizacji. Męska elegancja świetnie pasuje do ekstrawaganckich kobiet.

Kombinacje w jednej tonacji z pewnością dodają uroku każdej kobiecie. Projektanci zaproponowali interesujące stylizacje w dwóch kolorach: złamanej bieli oraz grafitu. Motywem przewodnim tych dwóch kolekcji jest total look. Dzięki dopasowanej i zharmonizowanej kolorystyce, kombinacje jednego koloru robią niesamowite wrażenie.

Biel i czerń tworzą niesamowity klimat, który uwidacznia się także w wyrazistym deseniu, pepitce. Ta drobna dwukolorowa kratka, wymyślona przez Coco Chanel, znalazła swoje miejsce w najnowszej kolekcji Neckermanna.

Quelle Polska, wydawca katalogów Neckermann, dwa razy do roku zaprasza na egzotyczną podróz dookoła świata mody. Oprócz katalogów głównych wydawane są cyklicznie katalogi dodatkowe, które prezentują najciekawsze tendencje mody.
Katalogi Neckermanna można zamówić telefonicznie (061) 655 90 90 lub wchodząc na stronę www.neckermann.com.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)