Philips VisaPure Advanced - oczyszczanie, masaż i o wiele więcej. Sprawdź!

Zobacz, jak uzyskać efekt promiennej, zrewitalizowanej i odświeżonej skóry!
07.06.2016 12:23

Zobacz, jak uzyskać efekt promiennej, zrewitalizowanej i odświeżonej skóry!

fot. serwis prasowy Philips

Chciałabyś zadbać o piękny wygląd swojej skóry, ale nie masz czasu regularnie korzystać z usług kosmetycznych, oferowanych przez specjalistyczne salony? Teraz, dzięki marce Philips, w prosty sposób możesz wykonać kompleksowy zabieg pielęgnacyjny w zaciszu własnego domu! Poznaj niesamowite możliwości urządzenia Philips VisaPure Advanced.

Więcej niż zabieg oczyszczania twarzy

Aby ułatwić zabieganym paniom codzienną pielęgnację skóry twarzy, marka Philips podjęła współpracę z ekspertami w dziedzinie japońskich technik masażu twarzy oraz z zespołami  ds. innowacji i designu. Do testów zaproszono ponad 300 kobiet z Europy i Azji, aby móc stworzyć urządzenie do pielęgnacji, które gwarantuje więcej niż samo oczyszczanie!

Efekt to VisaPure Advanced, czyli urządzenie do oczyszczania twarzy, wyposażone w zintegrowaną końcówkę masującą i końcówkę do odświeżania okolic oczu. VisaPure Advanced 3w1 umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie, japoński masaż twarzy oraz odświeżenie okolic oczu. W efekcie cieszysz się głęboko oczyszczoną, pełną blasku skórą o zdrowym wyglądzie!

Głębokie czyszczenie, delikatne dla cery

Oczyszczająca szczoteczka do twarzy, w którą wyposażone jest urządzenie Philips VisaPure Advanced, zapewnia 10 razy skuteczniejsze oczyszczanie niż mycie dłońmi¹ w ciągu zaledwie jednej minuty, a przy tym działa bardzo delikatnie dzięki 17 000 supercienkim włóknom.

Oczyszczanie skóry z VisaPure Advanced zapewnia też odpowiednie przygotowanie skóry do lepszego wchłaniania kosmetyków pielęgnacyjnych i poprawia mikrocyrkulację.

Urządzenie należy stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem, w ramach codziennej pielęgnacji. Ponieważ jest całkowicie wodoodporne można używać go nawet pod prysznicem lub podczas relaksującej kąpieli w wannie.

Sztuka japońskiego masażu twarzy

Owocem współpracy firmy Philips z ekspertami w dziedzinie japońskiego masażu twarzy było stworzenie końcówki masującej, inspirowanej słynną techniką masażu Petrissage.

Dzięki eleganckiej i funkcjonalnej konstrukcji końcówki, składającej się z 5 niewielkich kulek, wydaje się, że to 750 opuszków palców delikatnie dotyka skóry w każdej minucie! Urządzenie pozwala więc osiągnąć to, czego nie potrafią zdziałać dłonie - końcówka zapewnia rewitalizujący i relaksujący masaż, który dociera do głębszych warstw skóry.

 

fot. kolaż Polki.pl/ serwis prasowy Philips

W efekcie mięśnie twarzy zostają rozluźnione, a mikrocyrkulacja krwi ulega poprawie, przez co skóra odżywa oraz zyskuje zdrowy wygląd i blask! Do zabiegu można także użyć ulubionych kremów i olejków do twarzy, aby całość była jeszcze bardziej przyjemna i skuteczna.

Pielęgnacja okolic oczu

Końcówka do odświeżenia okolic oczu została wykonana ze specjalnego, chłodnego materiału z wysokiej jakości powłoką ceramiczną, co gwarantuje szybki, 30-sekundowy zastrzyk energii dla zmęczonych oczu i powiek.

Końcówka umożliwia delikatny, przyjemny masaż rewitalizujący, jednocześnie schładzając obszary pod powierzchnią skóry oraz pobudzając jej drenaż limfatyczny poprzez program 120 nanodrgań na sekundę. W efekcie oczy stają się pełne blasku i świeżości, a wszelkie oznaki zmęczenia i niewyspania znikają! Urządzenie przeznaczone jest do codziennego stosowania rano – razem z aktualnie używanymi kosmetykami pielęgnacyjnymi lub bez nich.

Spersonalizowana technologia DualMotion

Urządzenie VisaPure Advanced jest wyposażone w spersonalizowaną technologię DualMotion. Każda końcówka przeznaczona do urządzenia VisaPure będzie posiadała określony poziom drgań i obrotów, a dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, uchwyt zaraz po podłączeniu rozpoznaje daną końcówkę. W ten sposób dobrana zostanie moc i czas trwania programu, określone dla każdej z trzech końcówek:

  • jedna minuta na oczyszczanie,
  • trzy minuty dla uzyskania optymalnych efektów masażu rewitalizującego,
  • 30 sekund na odświeżanie delikatnych okolic oczu.

Urządzenie wyposażono także w inteligentny zegar dla różnych partii skóry, który dzieli twarz na strefy i poprzez krótkie wstrzymanie działania sygnalizuje, że należy przejść do następnej strefy, co gwarantuje optymalne wykonywanie wszystkich zabiegów.

VisaPure Advanced to kompleksowe urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można korzystać z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry.

Urządzenie VisaPure Advanced SC5370/10 jest dostępne w perfumeriach Douglas! Rekomendowana cena wynosi 899,00 pln.

Więcej informacji na temat Philips VisaPure Advanced znajdziesz na stronie Philips.pl


¹W porównaniu z ręcznym zmywaniem makijażu. Dane własne.