Jakich kosmetyków używać regularnie - 10 produktów dających spektakularne efekty

...ale musisz dać im czas
Karolina Kalinowska / 11.03.2016 08:44

Żyjemy w czasach, w których wszystko dzieje się szybko. Żyjemy w ciągłym biegu i oczekujemy natychmiastowych rezultatów w każdej dziedzinie życia. Nawet od kosmetyków wymagamy błyskawicznego działania. Oczywiście niektóre dają rezultaty, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale większość z nich wymaga systematyczności i cierpliwości, której niestety nam brakuje. A czasem warto zaczekać!

Kosmetyki, które dają spektakularne efekty...

...ale wymagają systematyczności. Nam udało się znaleźć aż 9 takich produktów. Pierwszy kosmetyk, który przyszedł nam do głowy to serum z witaminą C. Przy systematycznym stosowaniu skóra staje się bardziej rozświetlona, jaśniejsza, bardziej nawilżona i sprężysta. Podobnie jest z kremami likwidującymi przebarwienia. Niestety należy je stosować przez dłuższy czas, aby zauważyć efekty. Jednak zapewniamy was, że warto.

Nie sposób zapomnieć również o odżywce do rzęs, które potrafi dać spektakularne efekty. Jej zadaniem jest wydłużenie, wzmocnienie i zagęszczenie rzęs, jednak na rezultaty trzeba zaczekać ok. 30 dni.

Więcej kosmetycznych hitów:

Tymi kosmetykami nie będziesz chciała się dzielić nawet z przyjaciółką!
Kosmetyki, w których działanie ciężko uwierzyć
Kosmetyki, dla których straciłyśmy głowę!