Te produkty powinny się znaleźć w każdej wiosennej kosmetyczce!

Wybrałyśmy 6 kosmetyków
Karolina Kalinowska / 07.03.2016 06:31

Najwyższy czas rozpocząć przygotowania do wiosny! W tym czasie warto zadbać o swoje ciało. Wystarczy tylko kilka drobnych zmian w codziennej pielęgnacji, aby po kilku tygodnia zauważyć spektakularne rezultaty.

Jak przygotować się do wiosny?

Oczywiście należy zacząć od złuszczania! Od dzisiaj waszym najlepszym przyjacielem powinien zostać ujędrniający peeling do ciała i enzymatyczny peeling do twarzy. Tych produktów używajcie 2 razy w tygodniu. Na twarz nakładajcie regularnie maseczki nawilżające. My polecamy azjatyckie maski w płachcie. Dają naprawdę spektakularne efekty!

To również najwyższa pora, aby zacząć używać kremu nawilżającego z filtrem, jeżeli jeszcze tego nie robicie. Co prawda nie da on spektakularnych efektów po jednym zastosowaniu. Rezultaty zobaczycie dopiero za 10-15 lat. Ale będziecie miały mniej zmarszczek i przebarwień słonecznych niż wasze rówieśniczki. Prawda, że to jest warte zachodu?

Skóra po długich zimowych miesiącach jest zazwyczaj blada. Widać na niej wszystkie niedoskonałości - naczynka i żyłki. Aby poczuć się lepiej we własnej skórze, wklepujcie w ciało delikatnie brązujący balsam. Dzięki niemu będziecie wyglądały jak po powrocie z wakacji. To poprawi również wasze samopoczucie!

 

 

Więcej sprawdzonych kosmetyków:

Marki kosmetyczne, po których nie spodziewasz się, że są polskie
8 popularnych kosmetyków i ich tańsze zamienniki
Bez tych kosmetyków nie wyobrażamy sobie wiosny!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/08.03.2016 19:31
uwielbiam balsamy z Eveline, akurat brązującego nie używałam, ale cała seria ujędrniająca na wiosnę na pewno pójdzie w ruch ;)