POLECAMY

Manicure tytanowy lepszy niż hybryda!

Dlaczego?
Manicure tytanowy lepszy niż hybryda! fot. FREE/kolaż Polki.pl

Manicure tytanowy jest czymś pomiędzy manicurem hybrydowym a akrylowym, można nim przedłużać paznokcie tak jak akrylem, ale z wyglądu przypomina bardziej hybrydę. Manicure tytanowy to żadna nowość. Wymyślono go w Stanach Zjednoczonych i cieszy się tam dużym powodzeniem już od lat dziewięćdziesiątych. Teraz trend na tytanowy manicure wraca i wypiera modną do tej pory hybrydę. Najważniejsza różnica pomiędzy manicurem hybrydowym a tytanowym? W tym drugim nie używa się lampy UV.

Na czym polega manicure tytanowy?

Najpierw paznokcie pokrywane są bazą. Następnie każdy paznokieć wkładamy do pojemnika z pudrem, który przykleja się do płytki. W jego składzie jest m.in. dwutlenek tytanu, który można spotkać w kosmetykach kolorowych, polimer akrylowy, by utwardzić płytki i kolorowe pigmenty. Czynność należy powtórzyć dwa razy. Drobny pyłek aplikowany na paznokieć wysycha pod wpływem powietrza. Wystarczy musnąć je top coatem i gotowe!

Manicure tytanowy - zalety

Płytka nie jest nadmiernie pogrubiona, a mimo to jest o wiele sztywniejsza niż po hybrydzie. Manicure tytanowy przez dodatek akrylu oraz witamin A, D i E wzmacnia paznokcie, dlatego sprawdzi się również na płytkach wiotkich i cienkich. Zaletą jest także to, że można uzupełnić sam odrost, czyli zupełnie inaczej niż w hybrydzie. Manicure tytanowy zmywa się tak samo jak  hybrydę - potrzebny jest zmywacz z acetonem.

Manicure tytanowy jest nieinwazyjny, nie wżera się w strukturę płytki a jedynie tworzy piękną i trwała warstwę na powierzchni płytki. Ceny takiego manicure wahają się od 90 do 150 zł.

Więcej o kosmetykach:

Pastelowe kosmetyki na latoNajlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzyMatowe szminki na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/2 miesiące temu
Najwięcej o metodzie tytanowej dowiedziałam się mimo wszystko podczas szkolenia Revi :) od dawna robię samodzielnie hybrydy, a na szkolenie zapisałam się w ramach poszerzania oferty. Jak już zostało wspomniane, to niejako dwie różne metody, które mogą mieć dwie równe grupy docelowe, dlatego to nie tylko opcja dla klientek, ale i dla profesjonalistów, którzy chcą wyjść naprzeciw potrzebom pań.
/2 miesiące temu
Nie uważam, żeby metoda tytanowa była lepsza od hybrydy - to dwie różne opcje, adresowane do dwóch potencjalnie różnych grup odbiorców (co nie oznacza, że miłośniczki hybryd nie mogą wypróbować manicure tytanowego, i na odwrót). To po prostu dwie różne metody, i każda pełni nieco inne funkcje. Jedno je łączy - są trwałe, i efekt wizualny jest fantastyczny :)
/2 miesiące temu
O manicure tytanowym najlepiej sporo najpierw poczytać, albo dowiedzieć się u źródła (strona czy profil Revi). Są pewne niuanse, o którym artykuły czy komentarze nie wspominają. Poza tym ta metoda najlepiej prezentuje się zwyczajnie.. w praktyce :) wykonywana przez osobę przeszkolona jest bezpieczna i bardzo trwała, a efekty wzmacniające naprawdę zaskakują.
POKAŻ KOMENTARZE (9)