Lakier do paznokci fot. kolaż polki.pl

Lakier do paznokci Quick & Shine Astor - aktualna obsesja

Jesteśmy w nim zakochane!
Karolina Kalinowska / 25.05.2016 05:06
Lakier do paznokci fot. kolaż polki.pl

Uwielbiam lakiery do paznokci. Mimo tego, że mam w swojej kolekcji wszystkie kolory tęczy, to zazwyczaj na moich paznokciach i tak ląduje intensywna czerwień lub róż. Moją ostatnią miłością są lakiery do paznokci Quick & Shine marki Astor. Dlaczego? Bardzo łatwo się je nakłada. Mają duży pędzelek, który pozwala na precyzyjną aplikację produktu, szybko wysycha. Już jedna warstwa gwarantuje znakomite krycie i co najważniejsze utrzymuje się na paznokciach nawet do 7 dni.

Jaka jest tajemnica lakierów Quick & Shine marki Astor?

Lakiery Quick & Shine oferują szybkoschnące formuły z wysokim połyskiem. Zapracowane, nowoczesne kobiety będą zachwycone pędzelkiem, który nie pozostawia smug i pokrywa paznokcie niesamowitym kolorem już za jednym pociągnięciem.

Cała gama lakierów jest inspirowana niesamowitymi momentami z życia kobiet. Poniższe kategorie, oddają esencję życia wielu kobiet na całym świecie. Każdy nowoczesny i stylowy odcień został wybrany dzięki współpracy marki Astor z prestiżową paryską agencją Nelly Rodi. Światowa agencja prognozująca trendy jest pionierem w przewidywaniu zachowań konsumentów i ich wpływu na modę oraz styl życia. Ten projekt wspierała sama Heidi Klum.

Zalety lakierów  Quick & Shine:

  • Gładka i pozbawiona smug aplikacja.
  • Pędzelek zapewnia nieskazitelny efekt i łatwą aplikację.
  • Szybkie wysychanie w zaledwie 45 sekund.
  • Kolor z wysokim połyskiem.
  • Przed nałożeniem drugiej warstwie należy pozwolić wyschnąć pierwszej!

 Cena produktu: ok. 12 zł (8 ml)

Więcej kosmetycznych hitów:

Kosmetyki, na których nie warto oszczędzaćRóże do policzków za 10 zł?Kultowe szminki, które musisz wypróbować