Na te kosmetyki warto wydać pieniądze - 7 sprawdzonych produktów

Co znalazło się na naszej liście?
Karolina Kalinowska / 16.05.2016 06:45

Jakiś czas temu pokazałyśmy wam kosmetyki, na które nie ma sensu wydawać fortuny. Dzisiaj postanowiłyśmy stworzyć listę produktów, na których nie ma sensu oszczędzać. Co znalazło się na naszej liście?

Kosmetyki, na których nie ma sensu oszczędzać

Na naszej liście znalazło się 7 kosmetyków, których większość kobiet używa każdego dnia. Zestawienie otwiera serum i krem do twarzy. Naszym zdaniem to najważniejsze kosmetyki do pielęgnacji i warto mieć w kosmetyczce te, które są dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Nie wywołają reakcji alergicznej i nie podrażnią. Do tej grupy produktów zaliczamy również odżywkę do rzęs.

Jak znaleźć idealny odcień podkładu?

Jeżeli chodzi kosmetyki do makijażu, to nie żałujcie pieniędzy na podkład i tusz do rzęs. Jesteśmy przekonane, że zwłaszcza w przypadku tego ostatniego zdania będą podzielone. Jednak my jesteśmy nieugięte. Okolice oczu są bardzo wrażliwe i łatwo o podrażnienia. Ten argument jest szczególnie ważny w przypadku osób noszących soczewki.

Warto również zastanowić się nam kupieniem wielofunkcyjnej palety do makijażu z wyższej półki. Róż, rozświetlacz i bronzer w jednym to idealne rozwiązanie. Dodatkowym argumentem jest fakt, że tego typu kosmetyki wystarczają bardzo długo.

Na koniec zostawiłyśmy perfumy. Jednak do tego chyba nie musimy nikogo przekonywać. Wyjątkowy i niepowtarzalny zapach, który idealnie do nas pasuje, jest najlepszym i najbardziej pożądanym kosmetykiem na świecie.

 

We like to spend our Sundays Naked. #UDMostWanted #urbandecay

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)

Więcej kosmetycznych hitów:

Seksowny makijaż na lato? Z tymi kosmetykami to banalne!
Te kosmetyki powinny być w twojej letniej kosmetyczce!
10 kosmetyków, które musisz wypróbować 


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/25.01.2017 14:31
Krem do twarzy, serum, tusz do rzęs, podkład, krem na szyję, krem do rąk, perfumy. To "moja" siódemka.
/12.12.2016 11:49
Stanowczo takimi kosmetykami są również kosmetyki firmy Colway! Dają spektakularne efekty! Zapraszamy !
/17.08.2016 20:53
Stanowczo na podkładach i tuszach nie warto oszczedzać, ale mozna znaleźć też perełki z drogeryjnych półek, które niewielkim kosztem mogą okazać się skarbem. U mnie tak jest z podkładem Sensique i tuszem KOBO. Świetne kosmetyki za grosze.