POLECAMY

Co mówi o tobie kształt paznokci?

Odkrywamy całą prawdę!
Co mówi o tobie kształt paznokci? fot. FREE/kolaż polki.pl

Zapewne nie zwracacie uwagi na kształt paznokci. Jednak nie zdajecie sobie sprawy ile są w stanie powiedzieć o waszym charakterze i upodobaniach. Czy wszytko się zgadza?

1. Ostro zakończone!

Jesteś śmiała i odważna! Masz bardzo dużo pomysłów i jesteś pewna siebie. Nie boisz się wyrażać swojego zdania, dlatego wszystkie twoje porady i opinie są bardzo cenne dla osób z twojego najbliższego otoczenia.

 

#Acyrlic #Nails #Lace #Design #Essie (Topless and Barefoot) #NpWebSite

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💅🏻NAILPOLISH💅🏻 (@nailpolishla)

2. Zaokrąglone

Paznokcie podkreślają twoją silną osobowość! Rzadko tracisz zimną krem. Bardzo często łagodzisz konflikty między przyjaciółmi i członkami najbliższej rodziny. Ludzie bardzo często zwracają się do ciebie po wsparcie emocjonalne!

3. Masz szeroką płytkę

Jesteś bardzo tolerancyjna i potrafisz pracować w zespole. Jednak zdolność do tolerowania zachowań innych, nie oznacza, że nie masz własnego zdania. Masz i potrafisz go bronić! Jednak bardzo łatwo cię zranić...

 

Najděte si u nás na webu #lavitocz svoji manikérku 💅 #nails #Lavito #Sizamilujes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lavito (@lavito.cz)

4. Piłowane na prosto

Dość szybko się nudzisz i jesteś nerwowa. Dlatego mozolne i czasochłonne zadania nie są dla ciebie. Lubisz przebywać w towarzystwie, dlatego masz duże grono znajomych i przyjaciół.

5. Długie i delikatnie zaokrąglone

Jesteś bardzo kreatywna i otwarta. Twoja wyobraźnia szaleje, dlatego możesz mieć trudność w kontaktach z ludźmi kierującymi się zasadami logiki.

 

Nude almond Nails #nails #gel #almond #fresh #classic #beautyful #beauty #oslo #mjj @bodyfly.frogner #work #madeleinejasminjohansen #oslovebeauty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madeleine Jasmin Johansen (@oslovebeauty)

6. Migdałek

Jesteś profesjonalistką i każdy o tym wie! Uprzejmość jest twoim znakiem rozpoznawczym, dlatego nie jesteś w stanie krytykować kogoś za jego niedociągnięcia.

7. Owalne

Masz uspokajający wpływ na ludzi przebywających w twoim otoczeniu. Jesteś wielbicielką natury i bardzo chętnie uciekasz za miasto. Po kilku dniach spędzonych na łonie natury jesteś znów gotowa do działania!

Więcej kosmetycznych trików o porad:

6 kosmetyków, których powinnaś używać regularnie
Po jakiej stronie nosić przedziałek?
Tego nigdy nie rób swoim brwiom!
 

Tagi: paznokcie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
ja uwielbiam migdałki, fajnie wydłużają płytkę :) Maluję paznokcie lakierami hybrydowymi to już całkiem super wyglądają, są dobrze i równomiernie pokryte :) ps: właśnie czekam na pzresyłkę nowych wiosennych kolorków z Makear, nie mogę się doczekać.