POLECAMY

Tego NIGDY nie rób swoim brwiom!

Sprawdź czy popełniasz któryś z 6 błędów...
Tego NIGDY nie rób swoim brwiom! fot. FREE
Dobrze wyregulowane brwi to podstawa - ich odpowiednio dobrany kształt potrafi w mig wyszczuplić optycznie twarz lub odmłodzić o parę lat. Z brwiami jest dokładnie tak samo jak z paznokciami czy włosami, one też podlegają trendom. Szczególnie teraz w dobie Instagrama, który zasypany jest zdjęciami idealnie wykonturowanych twarzy.  
 

Sprawdź 5 największych błędów w makijażu!

Jeśli zupełnie sobie nie radzisz z ich samodzielnym wyregulowaniem, zostaw to kosmetyczce. Jeśli natomiast robisz to dosyć sprawnie w domu, zobacz jakich błędów nie powinnaś popełniać. Co jest waszym największym grzechem?
 

Девочки, на завтра к Дарье есть пара свободных мест💁🏼 💎На бровки 💎Макияж 💎Укладку/Прическу ВРЕМЯ: 🔹11:30 🔹12:00 🔹12:30 📞👇🏻ЗАПИСЬ 🔹(📱What's app/Viber/Direct) ☎️8.923.611.66.46🔹Вконтакте(ссылка активна в профиле)🔹В Директ #BrowBar#brow#makeup#hair#wedding#DaryaMaryanova#BrowBar_DM#брови#макияж#прически#свадебныйобраз#свадебныймакияж#свадебнаяприческа#кемерово#бровикемерово#ДарьяМарьянова#макияжкемерово#прическикемерово#броубаркемерово#броубар42#стилистДарьяМарьянова#kemerovo#browbarkemerovo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BROW BAR БРОВИ МАКИЯЖ КЕМЕРОВО (@browbar_dm)

6 błędów w regulacji brwi:

  1. Wyrywasz zbyt wiele włosków - cienkie brwi nigdy nie wyglądają dobrze, nadają twarzy bardzo często "groźny" wygląd. Jeśli jest już po fakcie, zaczekaj spokojnie aż włoski odrosną - w tym czasie cienkim, ostro zakończonym ołówkiem możesz dorysować pojedyncze braki.
  2. Nie zachowujesz ich pierwotnego kształtu - regulując brwi trzymaj się ich naturalnego łuku, z pewnością taki będzie najlepszy dla twojego kształtu twarzy. Cały zabieg polega wyłącznie na poprawianiu ich wyglądu, a nie całkowitym jego zmienianiu.
  3. Za bardzo skracasz brwi - brwi powinny zaczynać się na wysokości skrzydełek nosa i kończyć delikatnie tuż za zewnętrznym kącikiem oka.
  4. Malujesz je zbyt ciemną kredką - rada dotyczy przede wszystkim blondynek. Staraj się trzymać gamy kolorystycznej twoich włosów - brwi powinny być 2-3 tony ciemniejsze.
  5. Za bardzo poszerzasz ich kształt - to co dobrze wygląda na sesjach zdjęciowych i pokazach mody niekoniecznie musi sprawdzać się na co dzień. Mimo, że trendy zmieniają się co sezon, zawsze wygrywa naturalność.
  6. Nadajesz im zbyt "kanciasty" kształt - brwi mniej więcej w 2-3 długości powinny tylko delikatnie unosić się ku górze, a nie tworzyć ostry łuk. Nawet  jeśli istnieje kilkanaście kształtów twarzy, wyrysowane jak od linijki brwi zawsze będą postarzać. Spójrzcie na Carę Delevingne, ona wie jak wyglądać świeżo i dziewczęco!

 

Więcej naszych trików:

Tagi: makijaż, brwi
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 lata temu
Powinny się zaczynać od skrzydelek ? A co jesli mamy szeroki nos? Brwi powinny się zaczynać od linii grzbietu nosa. Oczywiście nie od najwyższego punkt grzbietu, a od jego 'bocznej linii'
/2 lata temu
Ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć malowanie, aż wyjdzie dobrze. I orientować się po zdjęciach, bo spojrzenie w lustro jest zazwyczaj złudne, a twarz niesymetryczna. Taki jest mój przepis, i jest BARDZO DOBRY.
/2 lata temu
Przepraszam bardzo ale nie wiem kto wymyślił niektóre z tych rzeczy. To co jest naszym naturalnym nie zawsze jest najlepszym. Czasem trzeba zmienić kształt brwi by wyglądać lepiej. Czytając to czuję się jakby ktoś pod przykrywką doradzania mi robił ze mnie jeszcze większego laika makijażowego.
POKAŻ KOMENTARZE (3)