Księżna Kate często pokazuje się kilka razy w tym samym ubraniu. Czy te rzeczy będziemy miały okazję oglądać w Polsce?

Wybrałyśmy kilka najlepszych zestawów z ostatnich miesięcy. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

Księżna Kate i książę William już dzisiaj pojawią się w Polsce. W czasie pobytu książęca para spróbuje polskich specjałów, odwiedzi historyczne miejsca i zapozna się z polską kulturą.

Nie ma się co oszukiwać, że wiele osób (również my) będzie się bacznie przyglądać księżnej Kate. Jesteśmy bardzo ciekawe jej modowych wyborów. Czy zdecyduje się na eleganckie stylizacje, a może postawi na bardziej casualowe zestawy?

Wiemy, jaki jest sekret pięknej cery Kate Middleton. Chodzi o jeden produkt!

Stylizacje księżnej Kate?

Warto mieć na uwadze, że dworska etykiet wyraźnie narzuca wybór zestawień kolorystycznych i samych strojów. Na spotkaniach wysokiej rangi ubiór jest bardziej elegancki - wtedy zazwyczaj księżna Kate wybiera nakrycia głowy i rękawiczki.

Księżna wybiera zazwyczaj bardzo formalne, ale zarazem wdzięczne stylizacje, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Gdy decyduje się na wzory, to zawsze decyduje się na bezpieczną opcję - kwiaty, kratkę, grochy lub paski. Przeglądając naszą galerię, pewnie zauważycie, że Kate ma słabość do koronek, w których prezentuje się naprawdę dobrze. Czasem pozwala sobie również na kolorystyczne szaleństwa, aż szkoda, że tak rzadko.

Przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać przyjazdu książęcej pary, bo patrzenie na piękną i uśmiechniętą księżną Kate to ogromna przyjemność. Chyba się z nami zgodzicie? :)

Przeczytajcie więcej o księżnej Kate na Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
To fajnie, że nie zakłada jednego stroju tylko raz i się tego nie wstydzi. Nie rozumiem gwiazd, które "nie mogą" pokazać się dwa razy w jednej kreacji. Brawo ona!