Reakcja księżnej Kate na komplementy dotyczące urody - „To tylko make-up”

Wrodzona skromność i wdzięk. Brytyjczycy mogą być dumni z księżnej Kate!
Edyta Liebert / 18.07.2017 08:40

Nie tylko Brytyjczycy są zachwyceni księżną Kate - Polacy także nie szczędzą jej komplementów i powitali ją w Polsce serdecznie. Plakaty "We love You Kate" można było spotkać na każdym kroku, a komplementów nie było końca. Jeden, dotyczący urody, spotkał się nawet z odpowiedzią Kate - jej odpowiedź była zaskakująca!

Kate w dniu przyjazdu do Polski miała na sobie płaszcz z wyprzedaży

Reakcja księżnej Kate na komplementy

Brytyjskim mediom nie uszło uwagi ciepłe przyjęcie książęcej pary przez Polaków. „Daily Mail” pisząc od 5-dniowej wycieczce Kate i Williama do Polski i Niemiec opisał sytuację, w której Kate - zapewne przyzwyczajona do komplementów - szczerze i naturalnie zaprzeczyła temu, że jest piękna i idealna.

„To tylko make-up!”

Polski komitet powitalny pod Pałacem Prezydenckim nie szczędził pochlebstw księżnej Cambridge: „Jesteś piękna! Jesteś idealna, doskonała” - wołał tłum. Kate zareagowała: "Wcale nie. To tylko makijaż!"

W Polsce książęca para ma bardzo silne poparcie. Magda Mordaka, studentka z 21 lat, powiedziała reporterom: „Jesteśmy fanami brytyjskiej monarchii. Mamy grupę na Facebooku. Uwielbiamy jej styl i jej kontakt z ludźmi. Czekaliśmy na tę wizytę od samego początku”, powiedziała w rozmowie z brytyjskim dziennikiem.

 

Great to see so many people welcoming The Duke and Duchess of Cambridge! Thank you to everyone who came to say hello #RoyalTourPoland

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Księżna Kate pokazała po raz kolejny, że ma świetny kontakt z ludźmi, potrafi do nich dotrzeć, zainspirować. Pokazała też wielką klasę i skromność, które przypisuje się brytyjskiej monarchii. Reagując na komplement niczym "dobra znajoma", nie szukając pochlebstw, a wręcz odwracając uwagę od swojej urody, urzekła polskich fanów.

Nas zachwycił fakt, że na uroczystą kolację na cześć królowej Elżbiety II założyła sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej. Wyglądała w niej zjawiskowo! 18 lipca Kate i William odwiedzą Trójmiasto - z ogromnym i budzącym szacunek przejęciem przyglądają się Polakom i polskiej historii - tego nam brakowało od czasu wizyty Donalda i Melanii Trump.