POLECAMY

Kate ponownie z torebką polskiej marki. Woli ją od światowych brandów?

Zobaczcie gdzie na zakupy chodzi księżna Kate
Kate ponownie z torebką polskiej marki. Woli ją od światowych brandów? fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Księżna Kate pojawiła się w towarzystwie męża i księcia Harry'ego w Global Academy na inauguracji kampanii Heads Together. Miała na sobie piękny, czerwony zestaw Armaniego i buty nude na szpilce od Ruberta Sandersona. Look elegancki i typowy dla niej. Jednak ponownie księżna uzupełniła stylizację kopertówką polskiej marki Etui Bags. Czyżby zrezygnowała z topowych designerów na rzecz nieznanej marki Etui Bags z Poznania?

Więcej modnych butów i torebek

Niedawno pisałyśmy już o tym, że księżna postawiła na projekt z polską metką. Wtedy to po raz pierwszy miała ze sobą kopertówkę rodzimego brandu. Mimo, że Etui Bags jest na rynku już od ok. 10 lat, nie odniosła ona komercyjnego sukcesu. Teraz to się na pewno zmieni.

księżna Kate

Księżna Kate stawia na polską markę

Projekty Etui Bags kosztują ok. 200 złotych, więc stać na nie nie tylko członków rodziny królewskiej. Cieszy nas zatem niezmiernie, że żona brytyjskiego następcy tronu ufa mało znanej marce z Polski. Stylistka księżnej dotarła do produktów marki dlatego, że dostępne są one w sprzedaży również w Wielkie Brytanii i to nie byle gdzie, bo przy słynnej ulicy Oxford Street.

Przeczytaj więcej o stylu księżnej Kate

Jesteśmy ciekawe, czy księżna zdaje sobie sprawę, że może przynieść polskiej marce światową sławę. I czy jest świadoma tego, że torebki, które nosi produkowane są u nas w kraju. Niemniej bardzo nas cieszy tego typu ekspozycja i trzymamy kciuki za Etui Bags!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Bardzo ładna torebka i bardzo dobrze, że polskie marki są coraz bardziej znane. Takie torebki na co dzień podobają mi się na pimpit.pl i chyba jedna zawita u mnie w szafie... :D