Nowa współpraca z H&M fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Erdem współpracuje z H&M - szczegóły dotyczące kolekcji 2017

Najnowszą kolekcję dla H&M stworzy Erdem.
Karolina Kalinowska / 14.07.2017 22:03
Nowa współpraca z H&M fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Informacje o projektantach współpracujących z marką H&M za każdym razem elektryzują świat mody. A ubrania i dodatki, które wychodzą spod ich ręki, wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Czy teraz będzie podobnie?

Erdem stworzy ekskluzywną kolekcję dla H&M

Świat dzienny ujrzała pilnie strzeżona informacja dotycząca kolejnej ekskluzywnej kolekcji sygnowanej nazwiskiem znanego projektanta. Tym razem marka postawiła na mieszkającego w Londynie artystę, który jest uwielbiany przez gwiazdy i świat mody.

9 najważniejszych modowych trendów na sezon jesień-zima 2017/2018

Projektant stworzy kolekcję dla kobiet, ale również (po raz pierwszy w karierze) kolekcję dla mężczyzn. Rzeczy z kolekcji Erdem x H&M będą nawiązywały do jego ulubionych motywów i najgłośniejszych kolekcji. Zapewne pojawią się charakterystyczne dla niego wzory, materiały i niezwykłe detale.

fot: materiały prasowe

Bardzo się cieszę ze współpracy z H&M – dzięki niej mogłem po raz pierwszy w swojej karierze stworzyć kolekcję dla mężczyzn, a moje projekty trafią do fanów mody z całego świata. Miałem też niepowtarzalną szansę współpracy z Bazem Luhrmannem, jednym z najważniejszych filmowców i wizjonerów naszych czasów. – powiedział Erdem

Przedstawiciele H&M zapewniają, że rzeczy powstałe we współpracy z projektantem przeniosą nas do tajemniczego, magicznego i pięknego świata delikatności. Kolekcja Erdem x H&M będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym od 2 listopada.

7 najmodniejszych kolorów na sezon jesień-zima 2017/2018