Modne Afro

Zobacz jak gwiazdy prezentują się w modnej tej jesieni fryzurze afro.
Afro to jedna wielka burza loków! W tym uczesaniu włosy, powinny się kręcić, stać na "baczność" a to wszystko w wersji XXL. Gwiazdy pokochały ten look i mimo, że wiele z nich ma proste włosy nic nie stoi na przeszkodzie aby na jeden wieczór wyczarować z nich afro.

Na mokre jeszcze włosy nanieś piankę, dokładnie je rozczesz ale nie susz. Włosy podziel na partie i każdy kosmyk zakręcaj w jedną stronę aż do zrolowania. Zrolowane pasmo najlepiej jest okręcić wokół swojej osi i związać gumką. Z związanych włosów powstaną nam małe koczki, który trzeba podsuszać. Dobrze by było gdybyś pochodziła w takich małych koczkach przez kilka godzin. Gdy już dobrze wysuszysz włosy rozplącz koczki zrolowane pasma przeczesz dokładnie aby powstało afro. Gotowe!

Zobacz gwiazdy w stylizacji afro!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu?" Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama