POLECAMY

Poznaj markę: Eleven Australia

Wreszcie w Polsce!

Eleven Australia wreszcie w Polsce! Od kilku miesięcy dostępna była ich kultowy preparat do włosów Miracle Hair Treatment, który daje im 11 pielęgnacyjnych korzyści, m.in.: eliminuje puszenie i sprawia, że włosy stają się lekkie, nawilża, zapobiega rozdwajaniu końcówek, chroni włosy przed wysoką temperaturą, chroni włosy przed szkodliwym działaniem chloru i promieni słonecznych. Jednak po tak dobrej zapowiedzi chciałyśmy więcej. Wreszcie nasza cierpliwość została nagrodzona!

Krótka historia Eleven Australia

Marka Eleven Australia, stworzona została przez światowej sławy stylistę fryzur Joey Scandizzo oraz fotografa o międzynarodowej renomie Andrew O’Toole.

Marka zadebiutowała w 2011 roku kosmetykiem Miracle Hair Treatment. Twórcy marki postanowili, że ich produkty mają po prostu działać i być skuteczne. Produkty Eleven Australia, oparte są naturalnych składnikach, żaden z produkt nie był testowany na zwierzętach a potwierdza to nadawany przez organizację PETA znaczek cruelty free znajdujący się na opakowaniach produktów.
 
Kosmetyki Eleven Australia możecie kupić w sklepie internetowym hair2go.pl oraz wybranych salonach fryzjerskich.

Więcej kosmetyków do włosów:

Najlepsze rozjaśniające kosmetyki do włosów!
Ten kosmetyk odświeży waszą fryzurę w kilka sekund
Zdrowe i błyszczące włosy? To nie problem
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)