POLECAMY

Poznaj markę: Dottore

Czy warto kupić kosmetyki tej marki?

Dottore to polska marka wywodząca się z medycyny estetycznej. Jej nazwa pochodzi z języka włoskiego i w tłumaczeniu oznacza - lekarz, mistrz, osoba wzbudzająca zaufanie. I takie właśnie są produkty dottore.

Dottore to kompleksowa pielęgnacja cery

Dottore to bardzo młoda marka. Na rynku obecna jest dopiero od 3 lat, a już zdobyła grono wiernych fanów. Jej twórcą jest doktor Waldemar Jankowiak – założyciel i lekarza prowadzący Kliniki Estetyki Ciała.

Należy pamiętać, że produkty tej marki to kosmeceutyków - czyli produkty kosmetyczne, które obok działania pielęgnacyjnego wykazujące działanie lecznicze lub wspomagające leczenie. Dottore kompleksowo pielęgnują cerę, pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu oraz hamują procesy jej starzenia. Są bezkompromisowym rozwiązaniem dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy estetyczne. Sprawdzają się też jako uzupełnienie i kontynuacja procedur medycyny estetycznej.

Linia kosmeceutyków pielęgnacyjnych przeznaczona do codziennego stosowania i ochrony skóry jest wsparta linią produktów specjalistycznych ukierunkowanych w problem działaniu. Kosmetyki tej marki można zakupić w salonach kosmetycznych oraz w sklepie internetowym.

 

#dottore_cosmeceutici#maslosachabutter#new#glam już jest.... Nowe, cudownie pachnące masło sacha butter w wersji glam! Już w naszym sklepie on line🌞

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dottore Cosmeceutici (@dottore_cosmeceutici)

Więcej kosmetycznych hitów:

13 produktów, które zawsze mamy w swoich kosmetyczkach
Zawsze miej go w swojej kosmetyczce!
Kosmetyki, które przyprawiają nas o zawrót głowy!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)