Nasze ulubione kosmetyki rozjaśniające do włosów

Spray'e i żele, które nadadzą Twoim włosom słonecznych refleksów.
Kosmetyki rozjaśniające to świetny wynalazek. Dlaczego? Powodów jest kilka. Po pierwsze - przyda się tym z Was, które regularnie rozjaśniają włosy - w lato spokojnie możecie porzucić czasochłonne farbowanie i zastąpić je właśnie rozjaśniającym sprayem. Po drugie - jeśli chcecie nadać swoim włosom słonecznych refleksów, nie musicie iść do fryzjera - często wystarczy już jedno użycie rozjaśniających kosmetyków, aby cieszyć się wakacyjnie wyglądającymi włosami. Po trzecie - nie niszczą włosów tak jak farby. Po czwarte - są bardzo wydajne i starczają spokojnie na pół roku używania.

Musicie pamiętać, że spraye i żele rozjaśniące zmieniają kolor włosów o 2-3 tony. Nie nadają się dla bardzo ciemnych włosów, najlepiej sprawdzą się na średnich i jasnych, naturalnych kolorach. Zajrzyjcie do naszej galerii!

Więcej o kosmetykach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
A ja polecam spray rozjaśniający z Joanny, niedrogi za parę groszy a daje rewelacyjny efekt :)
/4 lata temu
Ja zakupiłam kilka dni temu Casting Sunkiss i efekt jest super ! :) Są ropzjaśnione i to widocznie ale nie wygląda to sztucznie a naturalnie :) Włosy nie zostały zniszczone, są miękkie i ładniej się układają :) Polecam serdecznie :)
/4 lata temu
A ja pierwszy raz zdecydowałam się na zabawę kolorem - użyłam sunkiss od loreal. Mam ciemnobrązowe włosy, chyba z 4 razy nakładałam tak, by uzyskać pasemka... Wyszło świetnie! Delikatnie, naturalnie, wszystko zostało w mojej naturalnej tonacji. Włosy w dobrej kondycji:)
POKAŻ KOMENTARZE (1)