POLECAMY

Znane blogerki prezentują letnie stylizacje

Marka diva zaprosiła do współpracy znane polskie blogerki w ramach akcji „Street Photo z marką diva”.
Znane blogerki prezentują letnie stylizacje fot. Monika Dąbrowska
Charlize Mystery, Jestem Kasia, Glamourina i Baglady wzięły udział w sesji zdjęciowej, w której zaprezentowały dwie, wakacyjne stylizacje w klimacie letnich festiwali oraz wieczoru w mieście.

W letnie popołudnie grupa najpopularniejszych polskich blogerek modowych spotkała się na sesji zdjęciowej „Street Photo z marką diva”. Karolina – Charlize Mystery, Kasia – Jestem Kasia, Natalia – Glamourina i Magda – Baglady pojawiły się w Warszawie na zaproszenie divy, by pokazać swoje pomysły na biżuteryjną, wakacyjną stylizację. Tematem sesji były bowiem letnie festiwale i wieczór w mieście.

Bardzo cieszymy się ze wspólnej akcji z blogerkami. Cenimy ich styl, gust oraz wyczucie trendów, tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że nasza biżuteria przypadła im do gustu
- mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Każda z uczestniczek wcześniej przygotowała stylizację, by następnie uzupełnić je o biżuterię diva. Dziewczyny miały nieograniczony wybór ozdób, dzięki czemu każda z nich mogła wybrać kolczyki, bransolety czy naszyjniki w swoim stylu. Warto podkreślić, że blogerki prezentują odmienny styl: od minimalistycznego do kolorowego i odważnego stylu etno. Mimo to każda z nich znalazła ozdoby pasujące do indywidualnej stylizacji.


Tagi: blogerki, Diva
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)