Świąteczna reklama APART. To wideo to najpiękniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie!

Zjawiskowo piękna Małgorzata Socha, profesjonalni uczestnicy "Top Model" i oczywiście ona - biżuteria, która podkreśli każdą stylizację!

Czy wy również z niecierpliwością czekacie na świąteczne reklamy? Też uwielbiacie je za niepowtarzalny klimat, magiczną atmosferę i możliwość przeniesienia się w czasie? Jeśli tak, to oglądając tegoroczną kampanię APART, poczujecie się jak dziecko. Znowu uwierzycie w Świętego Mikołaja (bo przecież on istnieje!) i jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się Gwiazdki! Czym tym razem zaskoczyła nas marka biżuteryjna? 

APART

Fot.: Materiały prasowe

Świąteczna kampania APART 2019

Choinka, kominek, śnieg, Święty Mikołaj, prezenty i świąteczny stół. To wszystko przenosi nas do gwiazdkowego świata pełnego magii i niczym nieskrępowanej radości. Pośród dekoracji widzimy elegancką Małgorzatę Sochę w niezwykle kobiecych stylizacjach, których zwieńczeniem jest doskonale dopasowana biżuteria APART. U boku gwiazdy pojawiają się uczestnicy "Top Model", którzy po raz pierwszy brali udział w tak poważnej produkcji.

Zobaczcie też zdjęcia z sesji, za które odpowiadał Marcin Tyszka. Stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior, fryzury Wasyl, a make-up Wilson. Efekt? Czarujący, pełen pozytywnych emocji i nietuzinkowej biżuterii, która sprawdzi się jako dodatek do stylizacji, jak i uroczy podarunek! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i oczywiście spot!

A Wam, jak podoba się tegoroczna kampania marki APART? 

aAPRT

apart

Fot.: Materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem marki APART. 

Tagi: Apart

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA