Małgosia Socha i uczestnicy Top Model w świątecznej kampanii APART! Tyle magii dawno nie widziałyśmy!

Kampania świąteczna APART 2019 fot. Materiały prasowe
Dziecięca radość, beztroska zabawa, gwiazdkowe sweterki i oczywiście Święty Mikołaj. Co jeszcze zobaczymy w reklamie znanej marki biżuteryjnej?
Kampania świąteczna APART 2019 fot. Materiały prasowe

APART co roku zaskakuje swoimi świątecznymi reklamami. Nie inaczej jest i teraz. Marka zabiera nas w baśniową podróż do zaczarowanej krainy, znanej z musicali o Gwiazdce. Pojawia się więc choinka, kominek, mnóstwo świec, lampek, karuzela, elegancko zastawiony stół, prezenty, Mikołaj i oczywiście biżuteria. 

Przed obiektywem Marcina Tyszki stanęli: Małgorzata Socha i uczestnicy 8. edycji programu "Top Model". Stylizacje do sesji przygotowała Agnieszka Ścibior - redaktor naczelna magazynu "VIVA! Moda". Za make-up odpowiadał Wilson, zaś za fryzury Wasyl. Efekty oceńcie sami. 

Małgorzata Socha w świątecznej kampanii APART 2019

socha

Fot. Materiały prasowe

Celebrytka jak zawsze olśniewa - stylizacjami, makijażem, fryzurą, biżuterią i oczywiście eleganckim lookiem. Widzimy ją w kilku sukniach, począwszy od czarnej, po białą, zieloną i złotą, następnie w klasycznej białej koszuli, odważnej czerwonej marynarce, a także w ciepłym, jasnym swetrze, czy stroju żołnierzyka. Ozdobą stylizacji Małgorzaty Sochy jest kobiecy makijaż i podkreślająca urodę fryzura, a także biżuteria. Zawsze odpowiednio dopasowana, odzwierciedlająca magiczny nastrój świąt, charakter gwiazdy i jej stroju. Celebrytka ma na sobie zarówno ponadczasowe klasyki APART, jak i zupełnie nowe wzory łańcuszków, długich kolczyków, przepięknych bransolet czy dodających szyku pierścionków. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by poczuć magię świąt! 

małgorzata socha dla apart

socha

apart

Fot. Materiały prasowe 

 

"Baśniowe święta z APART". Jak wypadli uczestnicy "Top Model" 

APART

Fot. Materiały prasowe

W tym roku razem z Małgorzatą Sochą w kampanii APART widzimy uczestników "Top Model". To ich pierwsza tak wyjątkowa i poważna zarazem sesja. Klaudia El Dursi, Stanisław Obolewicz, Olga Kleczkowska, Dawid Woskanian, Sandra Dorsz oraz Kinga Wawrzyniak wystąpili u boku prawdziwej gwiazdy, więc tym trudniejsze zdanie mieli przed sobą. Cała szóstka poradziła sobie znakomicie, oddając wspaniały świąteczny nastrój, pozytywne emocje i podkreślając elegancję biżuterii marki APART. Zresztą, zobaczcie zdjęcia!

Apart

apart

apart

apart

Fot. Materiały prasowe 

 

"Prezentami zaczaruj święta"! Główna bohaterka kampanii - biżuteria marki APART 

APART

Fot. Materiały prasowe

Elegancka, kobieca, czasem subtelna i delikatna, ale również wyraźna i odważna. Biżuteria marki APART jest taka jak ty. W gwiazdkowej sesji podkreśla radość świąt i stylowy look, o jakim marzy wiele kobiet.

W kolekcji pojawiają się delikatne złote wzory z brylantami łączonymi z takimi kamieniami jak granat, topaz i cytryn. W towarzystwie diamentów i brylantów występują także cenione za wytworność barw szafiry oraz tanzanity z kolekcji Kolory.

Znajdzie się też coś dla miłośniczek srebra. Na uwagę zasługuje pełen symboliki motyw drzewa życia w filigranowej formie, biżuteria lśniąca białymi i kolorowymi cyrkoniami o szlifie bagieta z linii Magic Crystals oraz motywy liści w modernistycznej odsłonie z premierowej kolekcji Secret Garden. 

A ty, co wybierasz?

Materiał powstał z udziałem marki APART.

 

Tagi: Apart

Redakcja poleca

REKLAMA