Biżuteria na Dzień Mamy 2023: 7 wyjątkowych propozycji, które na pewno pokocha

biżuteria na Dzień Mamy fot. Adobe Stock, sergiokat
Biżuteria to doskonały prezent na Dzień Mamy. Naszyjnik z napisem „mama”; zawieszka-puzderko, w której umieścisz wasze wspólne zdjęcie; spersonalizowana bransoletka lub błyszczące kolczyki, zostaną z nią na zawsze i będą wywoływać ciepły uśmiech, gdy tylko na nie zerknie. Sprawdź, gdzie kupić wyjątkową biżuterię na Dzień Mamy.
/ 04.05.2023 05:41
biżuteria na Dzień Mamy fot. Adobe Stock, sergiokat

26 maja to idealna okazja, aby pokazać mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz oraz wyrazić wdzięczność za wszystko, co dla ciebie zrobiła. To ona nauczyła cię mówić, chodzić, odkrywała przed tobą świat, znosiła twoje humory i udzielała wskazówek, dlatego zasługuje na wszystko, co najlepsze. To nie podlega negocjacjom.

Nie wiesz co jej podarować? Niezawodnym pomysłem na prezent na Dzień Mamy jest biżuteria. Oszałamiający naszyjnik, bransoletka lub kolczyki na pewno zrobią na niej wrażenie i zostaną z nią do końca życia. Możesz uszczęśliwić  najukochańszą kobietę w swoim życiu klasycznymi pozycjami np. diamentowymi kolczyki, delikatnym łańcuszkiem lub perłami, lub dać jej coś naprawdę wyjątkowego np. naszyjnik, na którym wygrawerujesz jej czułe słowo; zawieszkę-puzderko, gdzie ukryjesz wasze wspólne zdjęcie lub bransoletkę z własnym imieniem. 

Przewiń w dół i sprawdź, gdzie kupić zjawiskową biżuterię na Dzień Mamy. Niezależnie od tego, jakim dysponujesz budżetem, na pewno coś wybierzesz.

Spis treści:

  1. Naszyjnik srebrny pozłacany z napisem MAMA, W. Kruk
  2. Naszyjnik z napisem MIŁOŚĆ, Ania Kruk
  3. Złota zawieszka – puzderko, Apart
  4. Komplet bransoletek MAMA & CÓRKA, Hannah Store
  5. Srebrna bransoletka z imieniem, ARTWINGS
  6. Bransoletka srebrna pozłacana z blaszką, YES
  7. Kolczyki serca, Swarovski

Biżuteria na Dzień Mamy: naszyjnik srebrny pozłacany z napisem MAMA, W. Kruk

Naszyjnik MAMA to klasyka. Ten, który znalazłyśmy w ofercie W.Kruk jest delikatny, minimalistyczny i bardzo wszechstronny — pasuje do wszystkiego. Będzie nim zachwycona.

Świetny patent na opakowanie prezentu na Dzień Mamy. Będzie zachwycona

Biżuteria na Dzień Mamy: naszyjnik srebrny pozłacany z napisem MAMA, W. Krukfot. Naszyjnik srebrny pozłacany z napisem MAMA, W. Kruk, cena: 139 zł/materiały prasowe

Biżuteria na Dzień Mamy: naszyjnik z napisem MIŁOŚĆ, Ania Kruk

Jeśli szukasz czegoś mniej oczywistego, podaruj jej naszyjnik od Ani Kruk z napisem „miłość”. Wyraża więcej, niż tysiąc słów.

Biżuteria na Dzień Mamy: naszyjnik z napisem MIŁOŚĆ, Ania Krukfot. Naszyjnik z napisem MIŁOŚĆ, Ania Kruk, cena: 229 zł/materiały prasowe

Biżuteria na Dzień Mamy: złota zawieszka – puzderko, Apart

Doskonałym prezentem na Dzień Mamy będzie też złota zawieszka-puzderko. Możesz ukryć w niej wasze wspólne zdjęcie lub wygrawerować ważną datę, inicjały lub swoje imię. Będzie nosiła ją z dumą.

Biżuteria na Dzień Mamy: złota zawieszka – puzderko, Apartfot. Złota zawieszka – puzderko, Apart, cena: 999 zł/materiały prasowe

Biżuteria na Dzień Mamy: komplet bransoletek MAMA & CÓRKA, Hannah Store

Ten uroczy komplet bransoletek na pewno ją rozczuli. Załóżcie je sobie nawzajem i nigdy nie zdejmujecie.

Piękne pudełeczka na prezent lub słodkości na Dzień Mamy. Zrobisz je w 5 minut

Biżuteria na Dzień Mamy: komplet bransoletek MAMA & CÓRKA, Hannah Storefot. Komplet bransoletek MAMA & CÓRKA, Hannah Store, cena: 209 zł/materiały prasowe

Biżuteria na Dzień Mamy: srebrna bransoletka z imieniem, ARTWINGS

Bransoletka z imieniem dziecka to kolejna wyjątkowa propozycja na prezent na Dzień Mamy. Od teraz, zawsze będzie miała cię przy sobie. 

Biżuteria na Dzień Mamy: srebrna bransoletka z imieniem, ARTWINGSfot. Srebrna bransoletka z imieniem, ARTWINGS, cena: 59,99 zł/materiały prasowe

Biżuteria na Dzień Mamy: bransoletka srebrna pozłacana z blaszką, YES

Lekka, delikatna i wyrafinowana — pozłacana bransoletka na łańcuszku od YES to też świetny pomysł na prezent na Dzień Mamy. Na pewno skradnie jej serce. Możesz dać ją w podstawowej wersji lub zrobić grawer.

Biżuteria na Dzień Mamy: bransoletka srebrna pozłacana z blaszką, YESfot. Bransoletka srebrna pozłacana z blaszką, YES, cena: 219 zł/materiały prasowe

Biżuteria na Dzień Mamy: kolczyki serca, Swarovski

W tych lśniących kolczykach-sercach poczuje się jak księżniczka. Będą pasowały do wszystkiego, nie tylko do wieczorowych strojów.

Biżuteria na Dzień Mamy: kolczyki serca, Swarovskifot. Kolczyki serca, Swarovski, cena: 745 zł/materiały prasowe

Czytaj także:
Śniadanie na Dzień Mamy - 10 przepisów na pyszne i szybkie śniadania
Życzenia na Dzień Mamy od córki. Gotowe szablony, które wzruszą każdą mamę

Redakcja poleca

REKLAMA