Torba gigant

Zapomnij o małych cacuszkach wielkości karty kredytowej. Masywna i pojemna – taka właśnie jest najmodniejsza torba tego sezonu.
/ 15.09.2006 16:02
torba1.jpgSzał na akcesoria nadal trwa! Największe domy mody prześcigają się w pomysłach. Wiadomo, to buty i torebki zarabiają na całą
firmę, a ubrania często traktowane są tylko jako dodatek do kolekcji. Dlatego klasyczne modele zyskują całkiem nowy image, a te świeżo zaprojektowane odzwierciedlają najbardziej aktualne trendy.

W tym sezonie króluje torba gigant. Zapomnij o małych, wysmakowanych cacuszkach wielkości karty kredytowej, wybierz skórzany worek na ramię Marca Jacobsa, aksamitną wzorzystą miniwalizkę Anny Sui czy superelegancką miękką torbę z wytłaczanymi logo Louis Vuitton.
Naprawdę wielka, wyrazista, musi rzucać się w oczy, stąd rzadko występuje w kolorze czarnym. Charakteru dodają jej panterkowe wzory (LV) czy lakierowana bądź świecąca skóra (Chanel, Alessandro Dell’Acqua). Nie musi pasować do całości stroju, wręcz przeciwnie, najlepiej dobrać ją na zasadzie kontrastu. Efekt przerysowania jest zamierzony i mile widziany.
Anna Jurgaś