POLECAMY

Nowa kolekcja zegarków LORUS Fashion

Inspiracje zamknięte w dużej kopercie zegarków Lorus Fashion.

Nowa kobieca kolekcja zegarków w charakterystycznym dla LORUS Fashion stylu podkreśla elegancję i niepowtarzalny szyk. Subtelny i delikatny image złamano nieproporcjonalnym połączeniem wąskiego paska z dużą kopertą. W linii można doszukać się co najmniej dwóch nurtów inspirujących projektantów LORUS.

W modelach z białym paskiem nawiązano wzornictwem do orientu, wykorzystując wytłaczane pod szkiełkiem motywy kwiatowe. W połączeniu ze złotymi elementami, zegarki podkreślają kobiecą delikatność, a jasne odcienie doskonale komponują się z lekkim wakacyjnym stylem.

Za sprawą różnorodnych znaczeń i skojarzeń barwa czarna powszechnie uważana jest za najbardziej enigmatyczny kolor, dlatego też tajemniczość i elegancję zamknięto w kontrastowej, czarnej linii zegarków LORUS. Skomponowana ze srebrnymi elementami nadaje kolekcji wieczorowego, szykownego wyglądu.

Poza walorami, które ceni każda kobieta, jak niepowtarzalny image i elegancja, kolekcja charakteryzuje się wysoką jakością mechanizmów i wykonania co gwarantowane jest przez SEIKO Watch Corporation. Jakość potwierdza również 25- letnia tradycja marki LORUS oraz miliony użytkowników na całym świecie.

Zegarki marki LORUS są dostępne w salonach Time Trend, Euro Time oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI na terenie całego kraju.

Nowa kolekcja zegarków LORUS Fashion Nowa kolekcja zegarków LORUS Fashion
Cena modelu RG211GX9: 139 PLN Cena modelu RG213GX9: 139 PLN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
nigdzie nie ma tych zegarkow i z magazynie Zibi tez nie;/